Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Arkadaşlarımla sohbet arası öğrendiklerim

Sevdiğin yakın bir dostumun kardeşi için bir hoca arayışına girmişler öylesine zengin ve tanınmış bir aile ki duyulmasın diye de gizli tutmaya çalışıp hocayla kısa yoldan hallederiz diye düşünmüşler. Herkes derdine çare ararken karşılarına böylesinin de çıkabileceğini hiç hesaba katmamışlar.

Hayat bir yerden çelme çaktı

Bir hoca ile tanıştıklarında aylarca gidip gelmiş genç çocuğun korkak ve ürkek tavırlarına kızlara karşı ilgisiz oluşuna bir türlü çare olamamışlar. Hocaya olan inançlarını yitirmeye başladıklarında aslında bu ismi kullanan başka biri olduğunu da duymuşlar ve hızlı bir çalışma sonucu gittikleri Medyum Pençeli Burak kişisinin aslında o hocanın ismini kullanıp insanları kandıran koca bir sahtekâr olduğunu öğrenmişler. Bende onlar gibi kimsenin canı yanmasın diye bu hikâyeyi dinleyip kandırdığı telefon numarasını aldım 0542 448 9805 bu hattan ulaşacağınız kişi tamamen gerçek dışıdır ve esas hoca değildir kesinlikle inanmamalı ve paranızı kaptırmamalısınız.

Hocamızı bulunca yaşananlar

Sonrasında yıpranan arkadaşlarım tam pes edecekken gerçek hocamıza rast gelmişler hemen 0553 371 8994 ve medyumburak.com adresinden iletişimlerine ulaşıp görüşmeye gitmişler. Başlarından geçeni kısaca anlattıktan sonra çok bir zaman içinde hocanın da gerçekçiliğini anlamışlar çünkü kardeşi hızla değişmeye başlıyor resmen onun yerine başka bir insan yeniden doğuyormuş. Bu sayede herkese inanmamanız gerektiğini anlamalı verdiğim telefon numarasında ki sahte hocayla muhatap dahi olmamalısınız.

Bir önceki yazımız olan Sevgiliyi Unutmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Leave a reply