Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Aşk Vekfi

Aşkla alakalı her konu her zaman ilgimi çekmiştir çünkü birine o kadar aşıktım ki o kişi için neredeyse çıldıracak gibiydim. Ne yazık ki o sıralarda sevgilisi olduğundan elim kolum da bağlıydı. Sadece uzaktan uzağa sevmekle yetiniyordum. Tabi ki sonradan kesin olarak ayrıldıklarını duyunca sevinmedim desem yalan olur. Aradan epeyce bir süre geçince ilişkilerine bir daha başlamayacaklarına kanaat getirdikten sonra da hemen aşk vekfi için aramalara giriştim çünkü bu sayede o kişiyi kendime sonsuza kadar bağlayabileceğime sonuna kadar inanıyordum.

Aşk Kadar Güzel Bir Şey Yok

Medyum Burak bey bana bu konuda en iyi yardımı yapan kişi oldu. Arkadaşım vasıtası ile onu 0553 371 89 94 olan resmi telefon hattından aradığımda aşk vekfi için de hazırdım. Durumumun çok acil olmadığını biliyordum ama ben her şey bir günde olsun bitsin istiyordum çünkü senelerdir bu anı beklemiştim. Bu dua sayesinde gerçekten de bu kişiyle aramda önce bir elektriklenme oldu. Sonradan iş arkadaşlığa ve flörte kadar ilerledi.

Evleniyoruz

Yaklaşık altı aydır çıkıyoruz ve artık nişan yapmaya karar verdik. Evlenip yuvamızı kuracağız ve ben hala bunlara inanamıyorum bazen. O aşk vekfinin bu kadar etkili olduğuna inanmasam belki de uzaktan uzağa onu düşünmekle yetinecektim. Tabi ki Burak beye gitmeseydim de eminim bunların hiçbiri olmazdı. Her şeyi doğru yapmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Bir önceki yazımız olan Alkol Bırakma Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Leave a reply