Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Babamın korkuları ile yüzleşmek gerekiyordu

Ağır bir ameliyat geçiren babamı ölüm korkusu sarmıştı ve artık bu durum hem onu hemde bizi fazla bunaltır bir hale gelmişti. Neredeyse yaşamını sürdüremiyor her an diken üstünde yaşıyordu. Bende kulaktan dolma bilgiler ile o anın stresi içinde bir hocaya ulaştım ama hayatımın böyle değişeceğini düşünemedim.

Bu adama inancım kısa sürdü

Annemi de ikna ettikten sonra Konya da olduğunu söyleyen Medyum Pençeli Burak isimli kişiye 0542 448 9805 numaralı telefondan ulaştık ve yüz yüze gelemeyeceğimiz için uzaktan işimi halletmeye koyulduk. Haftalar geçerken bu insan banka hesabına para istiyor fakat bir türlü mevcut durumu düzeltemiyordu bende bu iş böyle olmaz diyerek bir soruşturma yaptım ki sonunda gerçek adının Burak olmadığını ve dolandırıcı olduğunu öğrendim.

İnsanlara yardımcı oluyorum

Sırf bizim canımız yandı kimsenin yok yere yanmasın diye buraya yazma gereği duydum. O adam tam bir hilekardır umutlarınızı ona bağlamayın ve asla inanmayın bizim yaptığımız hataya düşmeyin. Gerçek hocanın numarası 0553 371 8994 ve medyumburak.com internet adresidir buradan ulaşabilir her türlü isteğinize yanıt alabilirsiniz. Bizde artık hocamız sayesinde gayet huzurluyuz babamız da keyifli ve en önemlisi korkuları artık neredeyse yok denecek kadar az. Bu yanlışı ve sahtekarlığı fark etmeseydim paramı ve umudumu da bitirene kadar devam edecektim siz bu hayatı hiç yapmayın.

Bir önceki yazımız olan Sevgiliyi Unutmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Leave a reply