Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Bağlama Duası

Ben şahsen büyülerin iyilik için kullanılması durumunda bir sakıncası olmadığına inanıyorum. Yani birine kötülük yapmıyorsanız neden sorun olsun? Başkasının yuvasını yıkmıyorsanız, kimseyi üzmüyorsanız, emeğini, hakkını çalmıyorsanız bence hiçbir sakıncası yok. Tabi ki bu sadece benim düşüncem. Yakın geçmişte ben de kendi hayatımla ilgili büyülerden yardım aldım. Daha doğrusu bağlama duası ile alakalı bir yardımdı büyü değildi ama büyü yaptırana da saygım vardır. Benim sıkıntım kocamla ilgiliydi ve ben de evliliğimi daha iyi hale getirmek istiyordum.

Çapkın Bir Kocam Vardı

Erkeklerin ne yazık ki çapkınlık sorunu varsa evde huzur da kalmıyor. Yani böyle birini sevince bir kadın olarak çok büyük rahatsızlıklar duymaya başlıyorsunuz. Bir de gurur yapıyorsunuz filan ki bende böyle oldu diyebilirim. Kimse sevdiğini bir başkasıyla paylaşmak istemez ki ben de kocamın gözü benden başkasını görsün istemiyordum. Medyum Burak beyefendi ile de bu nedenle görüşerek bağlama duası ile alakalı yardımını talep ettim. Tabi ki duaların gücüne inanan biri olarak hayatımın olumlu yönde değişeceğine de inanıyordum.

Eşimi Kendime Bağladım

Evliliğimin mutlu gitmesi ve aramızda sıkıntı olmaması elbette en doğal hakkımdı. Ben de medyum Burak beyle görüşerek bu hakkımı kullanmak ve bağlama duası ile eşimle daha iyi olmak istedim ve başardım. Siz de 0553 371 89 94 nolu hattan kendisini arayarak aynı dua ile alakalı hemen yardım alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aşk Vekfi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Leave a reply