Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Birinin Aklına Girmek İçin Dua

Oldum bittim çok çekingen biriydim ki bu durum lise yıllarımda da bu şekildeydi. Sonradan üniversitede de bu çekingenlik mevzu yüzünden bir türlü kız arkadaş edinemedim. Birinden hoşlansam bile asla gidip itiraf edemedim veya o kimseyi görünce yüzümün kızarmasını engelleyemedim. Hatta bu mesele arkadaşlarım arasında zaman zaman dalga konusu bile olduğundan iyice rahatsızlık duyuyordum. Okul bittiğinde de aynı şeyler devam ediyordu ama birine fena halde abayı yakmıştım. Gece gündüz o kızı düşünüyordum ve bir şekilde onunla iletişime geçmek istedim.
Burak Beye Gittim
Tabi ki çekingenliğimi yenemediğimden bulduğum çözüm de birinin aklına girmek için dua oldu. Bununla alakalı çok şey okumuştum ve gerçek olduğundan da emindim. Üstelik tam da aradığım şeydi ki en azından ben yine görünür olarak bir şey yapmak zorunda kalmayacaktım. Medyum Burak ile görüşmem de bu olaya dayanıyor. Kendisi bu konudaki çekingenliğimi yenmeme de yardımcı oldu, o kızın aklına girmeme de. İnanılmaz bir deneyimdi ve ben hala etkisinden kurtulabilmiş değilim.
Telefonla Ulaşabilirsiniz
Bu konuda benim gibi Burak beye ulaşmak için telefonunu kullanmanız yeterlidir. Ayrıca bu dua son derece etkili olduğundan benim yorumumu bile baz alabilirsiniz. Resmi telefonu olan 0553 371 89 94’ü ararsanız ve kendisine derdinizi anlatırsanız eminim anında yanıt alırsınız. Hem vakit kaybı yaşamamış olur, hem de amacınıza ulaşırsınız.

Bir önceki yazımız olan Birinin Aklına Girmek İçin Dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Leave a reply