Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Birinin Aklına Girmek İçin Dua

Uzaktan uzağa sevdiğim biri vardı ve ben onun benimle ilgileneceği günü bekledim durdum. Aslında elde ettiğim emarelere göre bana karşı boş değildi ama bir şey olduğu da yoktu. Bu kişi kardeşimin arkadaşı olduğundan bir türlü de açılamıyordum. O yüzden birinin aklına girmek için dua ile alakalı yorumları okumaya başladım. Bu şekilde ben değil, o bana ilgi duyuyormuş gibi olacaktı ki bu da benim elimi rahatlatmış olacaktır. Hem aklında ben yoksam ona ulaşsam da bir şey değişmeyeceği için bu dua resmen benim için hayati bir mesele haline gelmişti.
Medyum Aramaya Başladım
Tabi ki bu dua için bir de medyuma ihtiyacım vardı ki bence en hassas konu da tam olarak buydu. İnternette çok sayıda isim dolaşıyordu ve bir sürü olumlu, olumsu yorum vardı. Hangisinin iyi ve gerçek olduğuna karar vermek gerçekten inanılmaz zordu. En son iki isim arasında kalmıştım ki daha sonradan medyum Burak beyle görüşmek daha ağır bastı. Ondan alacağım yardıma inanmıştım nedense ki beni asla yanıltmadığı içinde kendisine buradan teşekkür ederim.
Aşkımız Dillere Destan
Birinin aklına girmek için dua konusunda 0553 371 89 94’ten Burak beye ulaştıktan sonra olan biteni anlatsam emini ağzınız açık kalır. Ama şu kadarını söyleyeyim ki bu kişi ile yaşadığımız aşk şu an herkesin diline düşmüş durumda. Çok da mutluyuz.

Bir önceki yazımız olan Bedirhan Hoca başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Leave a reply