Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Birinin Rüyasına Girmek İçin Dua

Yıllarımı verdiğim, uğruna eğitimimden bile vazgeçtiğim eski nişanlım beni resmen kötü bir kadın için terk ettiğinde bildiğiniz dünya başıma yıkılmış ve ben de altında kalmış sanki can çekişiyordum. Bu olanı hak edecek ne yaptığımı sormakla geçen aylarımın yanı sıra, uykusuzluktan morarmış gözaltlarım, ağlamaktan kızarmış gözlerim ve yemekten kanamı tırnaklarım da onun eseriydi. O kadar nefret doluydum ki, onu affetmek şöyle dursun acı çeksin istiyordum. Tabi ki normal düşününce bu kötü düşünceler yok oluyordu ama yine de bir şey yapmak istiyordum. Zararsız ama etkili bir şey.
Rüyasında Görüp Üzülsün İstedim
Birinin rüyasına girmek için dua bulduğumda resmen aradığımı da bulmuştum. Çünkü beni rüyasında gördükçe yaptığı yanlışı daha çok fark edecek, vicdan azabı çekecek ve en azından rahatsızlık duyacaktı. Bu bana yeterdi ki kesinlikle bunu yapmak istediğimden medyum Burak beyden yardım istedim. Bu duanın etkisini bu kadar kısa sürede göreceğimden de hiç emin değildim.
Beni Görmekten Fenalık Geçirdi
Açıkçası bu duadan sonra arkadaşlarına her gece beni rüyasında gördüğünü ve vicdan azabı çekmeye başladığını söylemişti. O kadar içim rahatladı ki anlatamam. Benim istediğim de buydu. Yaptığının farkına varması ve beni gördükçe eziyet yaşamasıydı. Amacıma ulaştığım için medyum Burak beyi 0553 371 89 94’ten arayıp kendisine teşekkür ettim ve buradan yazarak sizin de bu şekilde görüşmenizi iletmek istedim.

Bir önceki yazımız olan Birinin Aklına Girmek İçin Dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Leave a reply