Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Burak Hoca

Hastalığa iyi gelen dualar var dediler ve biz de büyük annemin hastalığı için hemen arayışa girdik. Kendisinin bir türlü doktorlar tarafından çare bulunamadığı sıkıntıları vardı. Onları atlatabilmesi için biz de dualara sığınmak istedik ve Burak hoca ile görüştük. İnternetten bulduğumuz için ilk başta hakkında çok iyi bilgimiz yoktu. Sadece ben biraz araştırma yapıp iyi biri olduğuna kanaat getirmiştim çünkü güzel yorumlar vardı. Neticede 0553 371 89 94 nolu resmi hattından arayınca ne kadar kibar, samimi ve bilgili biri olduğunu o an bile anladım.
Hastalıkları Yok Oldu
Yıllar boyu büyük annemi yatağa hapseden ve çare bulunamayan hastalıkları sanki tek tek onu terk ettiler. Bunların hepsi dualarla ve tabi ki medyum Burak beyin sayesinde oldu. Artık evimize neşe gelmişti. Büyük annem iyileştikçe hepimizin yüzünde gülücükler açıyordu. Bence bu yaşadığımız şey büyük bir mucizeydi ve herkesin de bunu bilmeye hakkı vardı. Daha sonra hasta olan tanıdıklarımıza da kendisini önerdik ve onların da iyi sonuçlar aldığına şahit olduk.
Hasta İseniz Arayın
Eğer hasta iseniz hiç düşünmeden Burak beyi arayabilirsiniz ki bence hastalık söz konusu ise vakit kaybetmek pek de doğru olmayacaktır. En azından bu yorumu ve başka yorumları da okuyarak kendiniz de karar verebilirsiniz. Zaten sahte medyumlardan farkını daha ilk dakika itibariyle anlayacağınız için bu yoruma bile gerek kalmayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Birinin Rüyasına Girmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Leave a reply