Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Büyü Yapan Hocalar Kimler

Büyü Yapan Hocalar Kimler

Büyü Yapan Hocalar Kimler

Büyü yaptırmak isteyen veya büyülerin etkilerine ihtiyaç duyan çok sayıda insan vardır. Eğer siz de büyülerin etkilerinden yararlanarak hayallerinize erişmek veya zor bir durumunda kurtulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü bunun için en büyük ihtiyacını uzman bir medyum hoca olacaktır. Büyü yapan hocalar kimler başlıklı yazımız sayesinde doğru medyum seçimini nasıl yapacağınızı öğrenebileceksiniz.

Büyü yaptırmayı planlayan kişilerin ilk önceliği bilgi edinmek olmalıdır. Araştırmalarınızı yaptıracağınız büyü hakkında ve büyü yapan medyum hocalar hakkında yapmalısınız. Bu araştırmaların özenli ve sabırlı bir şekilde yapılması çok mühimdir. Gerekli bilgilerden yoksun kişilerin sahtekar medyumların tuzaklarına düşmesi ve kandırılması gibi riskler söz konusudur.

Büyü ve Dua İşlemlerinin Farkı

Sahtekar medyum hocalar tarafından dolandırılma riski altında kalmamak adına medyum arayışınızı doğru bir şekilde sürdürmelisiniz. Fakat yaptıracağınız büyünün istediğiniz sonuçları vermesi ile aranızda duran tek engel sahtekar medyumlar değildir. Bulduğunuz bir medyumun gerçek bir medyum hoca olması yeterli değildir. Özellikle sizin yaptıracağınız büyü işlemine dair uzmanlığı olan bir medyum ile çalışmanız çok önemlidir.

Kimi medyumlar sadece dua işlemlerinde veya başka manevi çalışmalarda uzmanlaşırken, kimi medyumlar büyü ritüellerinde uzmanlaşırlar. Medyumların daha spesifik uzmanlık alanları da olabilir. İyi niyet büyülerinde, kötü niyet büyülerinde, aşk büyülerinde ve hatta daha da spesifik büyü çeşitlerinde uzmanlaşmış medyumlar vardır.

Büyücü Medyumlara Nasıl Ulaşılır

Medyum seçiminizi yaparken bu detaya da dikkat etmelisiniz. Yaptırmayı istediğiniz büyüye dair uzmanlığı veya en azından tecrübesi olan bir medyum hoca ile iletişime geçmelisiniz. Ancak ve ancak bu sayede istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bir medyum hocanın istediğiniz büyünün ritüelini layığı ile yapabilmesi için o işleme dair geniş bir bilgi dağarcığına ve tecrübeye sahip olması çok önemlidir.

Büyü yapan hocalar kimler diye soran kişiler, medyum hoca arayışlarını tüm bu ayrıntıları göz önünde bulundurarak gerçekleştirmelidir. Eğer doğru medyum hocayı seçerseniz, yaptırdığınız büyü işleminden beklentilerinizin bile ötesinde sonuçlar alabilirsiniz. Unutmayınız ki bir büyünün istenilen şekilde sonuç vermesi için uzman bir medyum tarafından layığı ile yapılması gerekir.

Bir önceki yazımız olan Kanıtlanmış Medyum Kime Denir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Leave a reply