Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Celb

Sevdiğim kişiye bir müddet ayrı kaldık ve sonra tam barışacakken ona yurt dışından bir iş çıkınca doğrudan oraya gitti ve biz kavuşamamış olduk. Tabi bu durum ikimiz için de hiç hoş olmadı. Ben hasrete çok dayanabilen biri değilimdir. Onun gitmesi bana çok koydu ve açıkçası bir de öncesinde yaşanmış sorunlar vardı ki ben en çok onu kafama takıyordum. İstediğim şey oralarda beni kalbinden de, aklından da çıkarmaması idi. Aslında sadece 1 yıllık bir işti ama benim için bu zaman çok uzundu.
Medyum Burak Beye Gittim
Kavuşmak ve sürekli beni düşünmesi için bir celb yaptırmak için medyum Burak beyle temasa geçtim. Annem daha öne kendisi ile görüştüğünden hem güvenilir olduğunu biliyordum, hem de çok etkili duaları olduğundan emindim. Sağ olsun beni ikiletmeden hemen istediğim türde bir yardımda bulundu ki bu da benim içime su serpti. O gün sonrasında aramızdaki muhabbet o kadar arttı ki sevgilim burada olduğundan daha çok duygusala bağlamış gibiydi.
Sonuç Mükemmel Oldu
Medyum Burak ile görüştüm ve sonuç tam olarak mükemmel oldu. Bir yıl boyunca sabah akşam beni aradı. Bulduğu her fırsatta yanıma geldi. Bana bir sürü hediyeler gönderdi. Yani sevgilim baştan sona bana aşık oldu yeniden diyebilirim. Tabi ki benim içim de rahat etti. Siz de bu celbi yaptırmak için Burak beyi 0553 371 89 94’ten arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Burak Hoca başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Leave a reply