Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Eski Sevgiliyi Unutmak

Bazı şeyleri geçmişte bırakmak en hayırlısıdır. Bunlardan biri de eski sevgililerdir. Benim geçmişte çok büyük bir aşk yaşayıp sonra beni defalarca aldattığını öğrendiğim bir ilişkim oldu ve ne yazık ki bu olay yüzünden aylarca kendime gelemedim. Her düşündüğümde acı çekiyordum ve bu durum beni kahrediyordu ayrılmak bana çok koymuştu ve aslında bir türlü unutmayı da becermiyordum. Haliyle unutamayınca da insan hayatına devam edemiyor ve bu durum da bir bakıma çıkışsız bırakıyor insanı.
Onu Unutmak İstiyordum
Artık onu unutmak ve yeni bir hayata başlangıç yapmak istiyordum. Bunun için derman bulamıyordum ama bir çaresi olmalı diye düşünerek medyum Burak ile görüşmeye karar verdim. Eski sevgiliyi unutmak konusunda hem dua, hem de büyü olarak bana yardım etmesini istedim. Aslında o kadar çaresizdim ki başka kime güveneceğimi de bilmiyordum ve iyi ki onunla görüşmüştüm. Bana o kadar sakin ve güzel bir şekilde yardım etti ki artık ben o uğursuz yılları tamamen unutacak kıvama geldim.
Hayatım Düzeldi
Resmen o görüşmeden sonra eski sevgilimi unutup yepyeni bir hayata başladım diyebilirim. Artık eski günlerimi düşünüp ağlamıyordum ve artık yüzüm gülüyordu. Çevremdeki herkes bendeki bu olumlu değişikliğin farkına varmış olduğundan moralim de her geçen gün daha da düzelme yoluna giriyordu. Bu yüzden siz de bu konuda yardım alabilir ve hemen 0553 371 89 94’ten Burak beye ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Celb başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Leave a reply