Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Geri Döndürme Büyüsü

Karım kız kardeşimin bir lafına alınıp ortalığı birbirine kattı. Aslında haksız da sayılmazdı ama olayda benim hiç suçum yoktu. Ne yazık ki kardeşimin ne dediğini bilmeyen biri olması her şeyi mahvetmişti. Ona çok ağır şeyler söylemişi hatta bir kısmını da ne yazık ki uydurmuştu. Her neyse, karım bu duyduklarını büyüttü, benimle kavga etti derken bastı annesine gitti. Bir iki gün kafasını dinlesin diye ses etmedim. Biraz soluk alsın, olaylar soğusun istedim ama bir de baktım ki eve gelip eşyalarını da almış. Yani resmen ayrılmaya yeltendi ve artık benimle konuşmamaya başladı. Sürekli bitmesini istediğini söylüyordu oysa ben onu çok seviyordum.
Geri Dönmesini İstiyordum
Sadece bana geri dönmesini istiyordum çünkü her şeyi halledebileceğimize inanıyordum. Konuşarak çözülmeyen şey yoktur derdim ama biz konuşamıyorduk bile. O sırada arkadaşımdan medyum Burak beyin telefonunu edindim. Arayıp eşimi bana geri döndürmesini istedim. Gerçekten de geri döndürme büyüsü diye bir şey varmış ki ben hiç bilmiyordum. Duyunca benim ilacımın bu büyü olabileceğine inandım ve gerçekten de ilaç oldu.
Normale Döndük
Geri döndürme büyüsü ve medyum Burak bey sayesinde eşim eve döndü. Tabi ki ilk başlarda her şey çok güzel olmadı ama kısa sürede normal düzenimize ve ilişkimize devam ettik. Bu olayı da bir daha asla konuşmadık. Size de 0553 371 89 94’ten Burak beyi aramanızı tavsiye ederim.

Bir önceki yazımız olan Geri Döndürme Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Leave a reply