Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Geri Döndürme Büyüsü

Bir sene önce eşimle boşandık. Çok kavga ediyorduk ki bu da doğal bir sonuçtu ikimiz için de. Ancak boşandıktan birkaç ay sonra ben eşime hala aşık olduğumu çok fena bir halde anlamış oldum ama artık ayrılmıştık ki bir bakıma da iş işten geçmişti. Ne yapacağımı bilemediğim gibi, bu konuyu birine açmaya da çekiniyordum. Eski eşimle hiç görüşmüyorduk ama hakkında bilgi alıyordum. Allahtan hayatında kimse yoktu ki olsaydı eminim şu an her şey daha da zor olacaktı.
Geri Dönmesi İçin Burak Beyle Görüştüm
Geri döndürme büyüsü yaptırmaya karar verdiğimde aslında medyum seçimimi de yapmıştım. Bu konuda kimseden en ufak bir yardım almadım. Tamamen kendim araştırdım, baktım, sordum, soruşturdum ve medyum Burak beyde karar kıldım. 0553 371 89 94 nolu hattından arayarak kendisine geri döndürmek istediğim eşim hakkında bilgi verip bu büyüyü yaptırmak istediğimi söyledim. Aslında çekingen bir insanımdır ama o an aklımda başka hiçbir şey olmadığından sanırım epey bir cesurdum.
Yeniden Deniyoruz
Bu büyüden sonra eşimle birkaç kez yemeğe çıktık. Eski hatalarımızla ilgili konuştuk. Aramızda yeniden aşk filizlendi. Tabi ki ben büyünün ne kadar işe yaradığını görüyor ve mutlu oluyordum. Neticede ikimiz de yeniden denemeye karar verdik. Eminim ki bu sefer her şey yolunda gidecek ve biz bu işi kotarıp mutlu olmayı başaracağız.

Bir önceki yazımız olan Eski Sevgiliyi Unutmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Leave a reply