Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüsü benim biten evliliğim için bir dönüm noktası oldu diyebilirim. Eşim evi terk edip gittiğinde ben aslında durumu çok ciddiye almamıştım. Bir kızgınlık anı olarak değerlendirmiştim ve bir süre sonra tıpış tıpış dönecek diye bekliyordum. Tabi ki bendeki ego ve özgüven o kadar yüksekti ki burnumdan da kıl aldırmamıştım. Onu önemsemiyormuş gibi davrandım ama günler geçtikçe burnum da sürttü tabi ki. Baktım iş ciddi ve ben inat yaparken adamı bildiğin kaybediyorum resmen eteklerim tutuştu.
Hemen Medyum Burak Beyi Aradım
O kadar paniklemiştim ki bir anda kendimi medyum Burak beyin resmi telefonu olan 0553 371 89 94’ü ararken buldum. Hemen anlattım durumu ve dedim kocamı geri getirmem lazım. Bu büyünün tutması lazım. Tabi ki bu konularda bilgim olmadığından aynı gün olacak sanıyordum. Tabi ki çok da uzun sürmedi ama benim de bu dönemde burnum epeyce bir sürttü. Aslında o geri geldi ama ben de hatalarımı anlamış olduğumdan ilişkimiz de daha güzel bir hal aldı.
Eşimi Bana Getiren Bu Büyü Oldu
Eşi evden gidenlere kesinlikle geri getirme büyüsü yaptırmalarını tavsiye ederim ve tabi ki Burak beyle görüşmeleri işlemleri doğru şekilde yapmaları için de gayet önemli. Siz de benim gibi ego yapmayın ve bence erken davranıp işinizi sağlama alın, böylesi daha az acı çekmiş olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Geri Döndürme Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Leave a reply