Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Görümcemin yüzünden yaşadıklarım

Daha evlenmeden önce kaprislerini çektiğim görümceme artık evlenince katlanamaz hale gelmiştim her fırsatta laflar sokuyor yaptığım çoğu şeyi de beğenmiyordu. Onun için daha fazla çıldırmadan planlar yapmaya başladım ve artık canıma tak ettiği bir gün bir hoca buldum ve görüşmeye koştum. Başıma geleceklerden habersiz öyle mutlu ve umut doluydum ki bu hocanın yaptıkları sayesinde yeniden evliliğime adapte olabilecektim.

Burnumdan geleceğini bilemedim

Bana kendisini Medyum Pençeli Burak diye tanıyan bu adam tam bir sahtekarmış geçte olsa anladım ona olan harcamalarım ve inançlarım vardı. Belki umutlarım geri gelmeyecek ama harcadığım her kuruşu görümcemden fazlasıyla kesecektim kafaya koymuştum. Bu adam hiçbir işe yaramıyor ve asla kimsenin derdine şu ana kadar çare olamamış bizler gibi mağduriyet yaşamayın diye yalancı hocanın numarasını yazıyorum 0542 448 9805 bu telefon hattını kullanan kişiye asla inanmayınız.

Temiz kalbim geçte olsa kazandı

Çok üzülüp ağladığımı gören annem bana yardımcı olmaya çalışmak için hocamızı araştırmaya başladı ve çok geçmeden medyumburak.com adresinden hocamıza ulaştı ve dertlerimi dile getirdi. Bu gerçek Medyum Burak sayesinde artık görümcem ile görüşmüyor çok nadir bir akraba toplantısında bir araya geliyorduk iki tarafında birbirinden saygı çerçevesinde uzaklaşması çok iyi oldu. Sizde 0553 371 8994 numaraları telefonu arayıp hocamızla irtibata geçebilirsiniz diğer numaraya asla inanıp güvenmeyin.

 

Bir önceki yazımız olan Sevgiliyi Unutmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Yorum ( 1 )
  1. merhaba ben Edirne den tolgay bundan bir yıl önce eşimden boşandım. şiddetli gecmsilik yuzunden daha sonra hayatıma mukemel bir kadın girdi. onunla yeniden dogmuş gibiydim ama bunu duyan eski eşim bana büyü yaptırmiş ve ben bu kadar kendimi kötu his etmemiştim hayatım boyunca sevdigim kadını bir hiç yuzunden kırdım ve kaybettim. onlarca hoca gezdim kendimdeki degişimin farkındaydım ama nasıl düzelirim die careler aramaya başladım.kaç kere dolandırildim. en sonunda medyum dolunay hoca ile karşilaştım kendisine başimdan gecenleri anlattım. bana bakım yaptı ve üzerimdeki büyüyü bozdu. ayrıldıgım sevgilimi geri getirme işlemi yaptı sevgilim geldi. inanılmaz bir sürec yaşadım. sizlerinde benim gibi bir sorununuz varsa hiç düşünmeden medyum dolunay hocama gidin. gercektende söylendigi kadar mükemmel bir medyum muş şahsen denedim gördum. hocamızın iletişim numarası 0555 171 85 40 .

Leave a reply