Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Hayatta ki tecrübem

İnsanlara çok fazla inanan ve güvenen biri değilim ama konu sevdiklerim olursa eğer gözü kapalı yürüdüğüm için birtakım dersler almadığım değil. Etrafımda ki insanların üzüldüğünü görmeye dayanamadığım için elimden geleni yapmak ve çabalamak istedim bu yüzden bir hoca arayışına girdim. Tabi önceden bilemiyor insan neler yaşayacağını insanları dış görünüşünden de tamamen yargılayamıyoruz bu yüzden yalancı bir hocaya inandım ve bel bağladım.

Her insan bir kere yanılıyormuş

Bana kendini Konya da ikametgâh ediyor gibi gösteren ve Medyum Pençeli Burak olduğunu dile getiren bir adam ile tanıştım kısa sürede tüm hayallerimi sevdiklerim için çaba sarf etmelerimi kullandığını anladım çünkü bana olan yaklaşımları çözümden çok banka hesabına para istemek oluyordu. Tabi uzun süre kendimi kullandırdım anlamadım güvendim ama geçte olsa onun bir sahtekâr olduğunu anladım ve bunu bilmesi için herkese yaymaya başladım. 0542 448 9805 numarasının sahibi bir dolandırıcıdır lütfen itibar etmeyiniz.

Kimseyi artık kandıramayacak

Gerçek hocamıza ulaşıp görüştükten ve teyit aldıktan sonra sizlerin de bunu bilmesi için yazacağım o sahtekâr insanın başka canlar yakmasına izin vermeyeceğiz. 0553 371 8994 telefonu ve medyumburak.com sitesidir eğer gerçek Medyum hocaya ulaşmak isterseniz bu iletişim yerlerinden irtibata geçebilirsiniz. Artık insanlara iyilik anlamında faydam dokundukça etrafıma mutluluk saçıyorum ve sıkıntısı olan tüm sevdiklerimi hocamız ile görüştürüyorum.

Bir önceki yazımız olan Sevgiliyi Unutmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Yorum ( 1 )
  1. MEDYUM DOLUNAY HOCAMLA BENDE ÇALIŞMA YAPTIM.ÇOK BUNALIMDA VE SİNİRLERİM YIPRANMIŞ BİR ŞEKİLDEYDİM.ALLAH RAZI OLSUN MEDYUM DOLUNAY HOCAMDAN . . BENİ SAKİNLEŞTİRİCİ İLAÇLARDAN KURTARDI.TEKRAR HUZURUMA KAVUŞTURDU. ALLAH RAZİ OLSUN MEDYUM DOLUNAY HOCAMDAN. SİZLERE DE KENDİSİYLE GÖRÜŞMENİZİ ÖNERİRİM ARKADAŞLAR .

Leave a reply