Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

İstediğini Yaptırma Duası

İnatçı insanla uğraşmak insanın ömrünü kısaltır. Eşim bildiğiniz inatçının önde gideniydi. Ben ne dersem zıttını söyler ve sanki bunu özellikle yapardı. Tabi ki ben de sinirlenirdim. Hatta bu durum çoğu zaman aramızda tartışmaya ve daha da fenası kavgaya da neden olurdu ki ikimiz de yorgun düşerdik. Yine de eşimin huyu hiç değişmedi. Geçimi müthiş zor bir insan olduğundan ve ona söz geçiremediğimden ötürü ciddi anlamda sorun yaşıyordum. Ben de istediğini yaptırma duası bulup ona uygulamak istedim ki artık biraz olsun rahat nefes alayım diye.
Medyum Burak Beyden Yardım Aldım
Eşimi boşayacak halim yoktu elbette ama evliliğim de artık daha huzurlu olsun istiyordum ki bu dua nedeniyle hemen medyum Burak beyle görüştüm. Onun sayesinde eşime artık istediklerimi yaptırmakta asla zorlanmıyorum hatta ne dersem yapması çok hoşuma gidiyor. Onun da bu durumdan bir şikayeti yok zira artık aramızda kavga da olmuyor. Bence her evlilikte bu şekilde bir huzur yaratmak şart.
Huzur Dolu Yuvamızda Mutluyuz
Zaten çok büyük sorunlarımız yoktu ama bu inat ve ne dersem tersini yapan eşimden dolayı sıkıntımız vardı. Artık o da kalmadı ve evimizde gerçekten de büyük bir huzur hakim. Siz de Burak beyi 0553 371 89 94’ten arayarak aynı huzuru kendi evliliğinize ve yuvanıza da getirebilirsiniz ki eminim çok mutu olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Geri Getirme Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Leave a reply