Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

İstediğini Yaptırmak İçin Esmaül Hüsna

Evlendiğimiz günden beri kayınvalidemle aynı evde oturuyorduk. Onu sevmediğimden değil ama artık kendime ait bir yuvam olsun istediğimden eşime sürekli eve çıkmaktan bahsediyordum ama bir türlü ona lafımı geçiremiyordum. Annesini yalnız bırakmak istemiyordu. Ben de yakına bir yere taşınırsak sorun olmayacağını söylüyordum ama tuhaf şekilde inat ettiğinden bu durum da böyle sürüp gidiyordu baktım ki eşimin bu konuda yapacağı bir şey yok çünkü asla bu niyette değil, o zaman ben de istediğini yaptırmak için esmaül hüsna duasından yardım alıp amacıma ulaşmayı denemek istedim.
Burak Beye Danıştım
Önce medyum Burak beyin telefonunu buldum internetten ve arayıp ona danıştım. 0553 371 89 94 onun hattı olduğundan hemen kendisi ile görüşme şansı buldum. Bu dua ile alakalı ne varsa öğrendim. Tabi ki sonrasında da gerekenleri yaparak sadece bekledim. Bir akşam eşim bana eve çıksak mı acaba diye sorunca aklım duracak sandım. Ellerim titredi resmen. Bir anda fikri değişmişti. Benim dediğimi yapmaya hevesliydi ki o anda bu duanın ne kadar gerçek olduğunu bir kez daha anladım.
Evimize Taşındık
Annesine çok uzak olmayan küçük bir ev tuttuk ve hiçbir tatsızlık yaşamadan da evimize taşındık. Annesi de asla bize gönül koymadı ki zaten sürekli ya o bize geliyor, ya da biz ona gidiyoruz. Her şey yolunda yani.

Bir önceki yazımız olan İstediğini Yaptırma Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Leave a reply