Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Karım Sebepsizce Benden Uzaklaştı

Uzun yıllardı saygı ve sevgi içerisinde süren bir evliliğim vardı. Karımla birbirimize çok âşıktık fakat son zamanlarda bana karşı çok soğuk ve mesafeliydi. Birlikte hiçbir şey yapmıyorduk. Benimle aynı yatakta bile uyumuyordu. Artık bana âşık olmadığını ve hayatında başka bir adam olduğunu düşünmeye başlamıştım. Onunla bunu açıkça konuşmaya karar verdiğimde bütün cesaretimi toplamam gerekiyordu. Sonunda konuştuk ve elinde olmayan bazı sebeplerden dolayı bana karşı olan isteklerini artık hissetmediğini ancak kesinlikle başka bir erkek olmadığını söyledi.

 

İtibar Edilmeyecek Bir Sahtekâr

Buna bir çözüm yolu bulmalıydım karımı yoktan sebeplerden kaybetmeye dayanacak gücüm yoktu. İş yerinde bayan bir arkadaşım üzgün hallerimi fark etmişti ve bana Medyum Pençeli Burak diye biri olduğundan bahsettiğinde çok mutlu olmuştum. Kendisiyle 0542 448 98 05 numaralı telefondan yaptığımız görüşmede beni motive edici konuşmalar yapmış ve karımın bana karşı eskisi gibi olacağını söylemişti. Aylar geçmesine rağmen hiçbir şey eski haline dönmemişti. Bir süre sonra aslında doğru kişiyle konuşmadığımı kandırıldığımı anlamış oldum.

 

Gerçek Medyum Burak İle Görüştüm

Araştırmalarım sonucunda gerçek Medyum Burak ile 0553 371 89 94 numaralı telefon ile görüşebilme fırsatı yakaladım. Bana söylediği her şey gerçekleşti ve karımla eski mutlu günlerimize kavuştuk. Ayrıca kendisinin güvenerek girebileceğiniz internet sitesi medyumburak.com dur. Eğer sizde çaresizliklerinizden kurtulup mutlu bir hayata kavuşmak istiyorsanız hocamıza doğru numara ve internet sitesinden ulaşıp görüşebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sevgiliyi Unutmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Yorum ( 1 )
  1. Medyum dolunay hocamın hakkını ödeyemem ona yaptırdığım büyüler ile annemle babamın arası nasıl düzeldi anlatamam boşanmak üzereydiler zaten senelerdir de mutlu olduklarını görmemiştim neyse ki medyum dolunay hoca ile çalıştım da onların aralarını düzeltti nasıl birbirlerine düşkün oldular böyle aşk dolu oldular gerçekten aklım almıyor sizlere de medyum dolunay hoca ile çalışmanızı tavsiye ederim eğer ben de bir gün böylesine sevdiğim biri ile sorun yaşarsam ve aram açılırsa mutlaka tekrardan medyum dolunay hocaya bağlama büyüsü yaptırcam tekrardan . arkadaşlar çok çok güzel sonuçlar almanızı dilerim canı gönülden hepinize medyum dolunay hocanın telefon numarası 0555 171 85 40 .

Leave a reply