Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Karımı çok seviyordum

Yaptıklarımın doğru olmadığını biliyordum karımı zamanında fazlasıyla üzmüştüm ama artık pişman bir erkek olarak onu kazanmak istiyordum. Bana yeniden güvenmeyi becerebildiğinde yuvamızı şenlendirmek ve onu memnun etmek adına elimden geleni yapacaktım o yüzden elimden gelen ne varsa yapmaya koyuldum.

Bu sahtekarla karşılaşacağımı düşünmemiştim

0542 448 9805 numaraları telefondan ulaştığım kişi Konya da yaşadığını isminin de Medyum Pençeli Burak olduğunu söyledi şehir olarak birbirimize uzak olduğumuz için ona inandım ve her hafta farklı çareler deniyorum diyerek banka hesabına para attırıyor ama bir türlü de karımla aramı düzeltmeyi başaramıyordu. Onun kaçışlarla cevap veren hallerinden, tedirginliğinden bir sahtekâr olduğunu anladım zaten bunu söylediğimde gerçek yüzünü hemen ön plana çıkarmıştı.

Tam pes ediyordum gerçek hocamızı buldum

Bunu herkese söylemem gerekiyordu diye düşündüm çünkü kimsenin aşktan canı yanmamalıydı ona yedirdiğim paradan çok umutlarıma üzülüyordum. Yine de benim gibi yanlışından dönemeyen varsa oraya yazdığım numaraya itibar etmeyerek kısa sürede gerçekleri görebilir. Ben gerçek hocamıza medyumburak.com adresinden ve 0553 371 8994 numaralı telefondan ulaştım çok sevecen olmanın yanı sıra parayı seven bir adam asla değil bu yüzden ona sonsuz bir güven duyabilirsiniz. Benim hatalarımı yapmazsanız işiniz daha kısa sürer bende artık gerçek Medyum Burak hocamız sayesinde karımla evlilik tazeliyor adeta yeni evli bir çift gibi birbirimize her fırsatta aşkımızı haykırıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Sevgiliyi Unutmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Yorum ( 1 )
  1. Arkadaşlar erkek arkadaşımdan annesi yüzünden ayrılmıştım annesi Türkiye izine gidip gelince erkek arkadaşımda çok büyük değişmeler oldu ve ayrıldık.Daha sonra bunun nedeni olarak bunu araştırmaya başladım. internette araştırmalarım sonucun da medyum dolunay hocayı buldum konu hakkında bilgi verdim.Gerekli olan işlemi söyledi ve hoca harika bir insan böyle bir mükemmel hocayı bulduğum için Allah’a dua ediyorum.Allah razı olsun ondan sizde hiç hoca aramayın direk medyum dolunay hocayla iletişime geçin ben mail yolu ile medyum dolunay hoca ile iletişim sağlıyorum siz de mail yoluyla rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz merak edenler ve görüşmek isteyenler için medyum dolunay hocanın mail adresini buraya yazıyorum [email protected] bu maile mesaj atıp medyum dolunay ile yaptıracağınız veya yaptırmak istediğiniz işlemler hakkın da bilgi alabilirsiniz .

Leave a reply