Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Kırılmış Kalbi Tamir Etmek İçin 3 İpucu

Kırılmış Kalbi Tamir Etmek İçin 3 İpucu

Tıp tarafından iyileştirilemeyen dünyanın en büyük acısı kesinlikle kalp ağrısıdır. Birisne kalbini vermek büyük bir cesarettir, birisini sevmek büyük bir risktir. Çünkü kalbinizi verdiğiniz kişi, size kalbinizi kırıp geri verebilir. Peki böyle bir durum gerçekleştiğinde, yani sevgiliniz sizin ona verdiğiniz değeri anlamayıp kalbinizi kırdığında, kırılmış olan kalbinizi nasıl tamir edeceksiniz?  Aşağıdaki 3 ipucu ile kırılmış olan kalbinizi süratle tamir edebilir, hayata kaldığınız yerden umutla devam edebilirsiniz.

Sevgilinize ait olan herşeyden kurtulun

Size, ayrılmış olduğunuz eski sevgilinizden kalan herşey onu hatırlatacağı için kalbinizin iyileşme sürecine olumsuz olarak yansıyacaktır. Dolayısıyla eski sevgilinize ait olan HERŞEYden kurtulun. Eğer ona ait olan fotoğraflardan, onun tişörtünden, size hediye ettiği bilekliten, kısacası size onu hatırlatan herşeyi atamıyorsanız, en azından onları bir kutuya doldurup gözünüzün görmediği ve kolay ulaşamayacağınız bir yere koyun. Çevrenizde onu hatırlatacak eşyaşar görmedikçe, onu unutmanız daha kolaylaşacaktır. Böylece kırılan kalbinizin iyileşme süreci daha da hızlanacaktır.

Kendinize bir meşguliyet bulun

Bir hobi edinin veya kendinizi spora verin. Aklınızı başka şeylerle meşgul etmek ve enerjinizi başka şeylere harcamak, eski sevgilinizi unutma sürecinizi daha da hızlandıracağı gibi size de bir özgüven aşılayacaktır. Böylece kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Üstelik yeni katılacağınız bu aktiviteler sayesinde eski sevgilinizi unutturacak yeni arkadaşlar edinme şansıda yakalayabilirsiniz.

Hayatınızdaki diğer insanlara daha fazla vakit ayırın

Kırılan kalbinizi tamir etmek için ailenizle ve arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Böylece hem onlarla dertleşerek üzerinizde yüklü olan hüzün ve üzüntü duygularını daha sağlıklı bir şekilde boşaltabilirsiniz, hem de onlarla sonrasında tatlı hatıralar olacak yeni şey aktiviteler yapabilirsiniz. Muhtemelen sevgilinizle ayrılmadan önce ailenize ve arkadaşlarınıza daha az zaman ayırıyordunuz. Artık sevgilinizin olmadığı bu süreci aile ve arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmek için bir şans olarak görebilirsiniz. Ailenizle yapacağınız güzel bir pazar günü gezisi veya bir süredir görmediğiniz arkadaşlarla yapacağınız bir hafta sonu eğlencesi, kırılan kalbinizin tamir olup geleceğe umutla bakmanızda çok faydalı olacaktır.

Kırılmış bir kalbi iyileştirmek çok zordur. Eski sevgiliyi unutmak ve yeniden hayata umutla bakmak için uzun bir zaman gerekir. Yukarıda yazmış olduğum ipuçları sayesinde bu uzun süreyi olabildiğine kısaltabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eski Sevgiliyi Unutmak İçin 3 İpucu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Yorum ( 1 )
  1. Merhaba yazı için teşşekürler ama uygulamadan bu kadar çok iyi olmuyor neyazııki

Leave a reply