Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Kocaya İstediğini Yaptırma Duası

Ben iki sene önce ailemin izni olmadan kaçarak evlendim ve tabi ki sonuçta da ailemle çok büyük problemler yaşadım. Babam çok uzun süre yüzüme bakmadığı gibi kocamı asla görmek istemedi. Gerçekten büyük sıkıntılar oldu ki böyle olacağını hiç düşünmemiştim ne yazık ki başıma geldi. Tabi ki eşimi seviyorum o yüzden ailem engel olmasaydı bu durumlara da hiç gelmezdik ya o da ayrı bir konu. Neticede ailemle eşim arasındaki soğukluk hiç geçmedi. Ben bir şekilde arayı düzelttim sayılır ama babam kocamı hiç istemedi. Ta ki geçen bayram bana gelsin elimi öpsün diyene kadar da umudum yoktu o an o kadar sevindim ki eve gidene kadar ağladım mutluluktan.
Bu Kez De Kocamı İkna Edemedim
Eve gittiğimde hemen kocama söyledim babamın dediklerini ama Nuh dedi peygamber demedi. Hayatta gitmem, görüşmem dedi ve ben bir şok daha geçirdim. Bu sefer de onu ikna etmeye uğraştım ama nafile. Baktım olacak gibi değil, bu fırsat da kaçacak diye endişelendim ve hemen medyum Burak ile görüşüp kocaya istediğini yaptırma duası ile alakalı bilgi alıp gereğini yapmasını rica ettim.
Nihayet Sular Duruldu
Neyse ki medyum Burak bey yardım edip bu dua konusunda her şeyi yerine getirdi de ben de kocamı ikna edip babama götürüp elini öptürdüm. Bu sayede hiç olmazsa aradaki buzlar tamamen erimiş oldu. Siz de 0553 371 89 94 bu numaradan Burak beye ulaşın rahat edin.

Bir önceki yazımız olan İstediğini Yaptırmak İçin Esmaül Hüsna başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Leave a reply