Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Kocaya İstediğini Yaptırma Duası

Genç ve güzel bir kadınım ve eşim bana çok aşık olarak evlenme teklif etti. Evlenene kadar inanın bana bir dediğimi iki etmezdi ve bana hayır dediğin bile hatırlamam. Ama ne zaman ki o imzayı attık adam bir anda değişti. O eskiden ağzımdan çıkanı yapan adam artık yalvar yakar oluyorum da her şeyi öyle yapıyor filan. Tabi ki bu konu nedeniyle aramızda çok büyük sıkıntılar da yaşanmadı değil. Bu davranışını kaldıramadığım çok oldu ama açıkçası bu evlenmeden önce, sonraki haller benim canımı her zaman çok sıkan bir mevzu olmuştu.
Onu Eski Haline Döndürmeye Kararlıydım
Evlenmeden önceki insanı çok istiyordum o yüzden eşim için kocaya istediğini yaptırma duası ile alakalı yardım almak istedim. Neticede onunla bir ömür mutlu olacak kişi bendim ve ben de onu eski halini tanıyarak ve ona ikna olarak kabul etmiştim. Bu dua sayesinde de onu yeniden eski haliyle sevecek, evliliğimi de sakin bir hale getirecektim ki medyum Burak bey ile tanışmam sayesinde bu isteklerimin hepsi tek tek gerçek oldu.
Eski Eşime Kavuştum
Açıkçası siz de yaptırırsanız anlayacaksınız ki bu dua gerçek anlamda felaket etkili. Daha iki günde hemen etkisini görüyorsunuz ve gerçekten de hayatınız değişiveriyor. Eğer eşinizi pamuk helva kıvamına getirmek niyetindeyseniz benim gibi medyum Burak beyi 0553 371 89 94’ten arayarak derhal görüşün ki hayatınız daha iyi olsun.

Bir önceki yazımız olan Kocaya İstediğini Yaptırma Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Leave a reply