Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Medyum Armağan

Medyum Armağan ve yeteneği olan diğer medyum kişilerden en doğru desteği almak için sitemizin rehberliğine güvenebilirsiniz.

Rehberlik desteği alacağınız gerçek ve doğru bir medyum sizi geleceğe hazırlar. Medyumlar kimdir, medyum demek ruhlar alemi ile iletişim kurabilen özel kişiler demektir. Bu kişiler ruhlar alemimi hisseder ve irtibat kurabilirler. Diğer varlıklardan haber alabilir, onlarla da iletişim kurma yeteneğine sahip bulunurlar. Bu alemlerden aldıkları mesaj ve iletişimleri bu dünyaya sunan bir nevi rehber ya da aracı olarak da düşünebileceğimiz kişilerdir onlar. Medyumlar öne çıkan yeteneklerine göre ikiye ayrılırlar. Buna göre, fiziksel medyumlar, zihinsel medyumlar veya hassas medyumlar olarak çeşitlendirmek mümkündür.

Medyumların Öne Çıkan Özellikleri

Hassas yani pisişik medyumlar ruhlar alemi ile bağlantı kuran ve bu aleme geçmiş ruhların iletilerini aktarabilen özel kişilerdir. Zihinsel medyumlar olarak da adlandırılırlar. Paranormal olayları gören, bunlara vakıf olan kişiler ise fiziksel medyumlardır. Onlar bir fekaletin, beklenmeyen bir kazanın meydana geleceğini hissederler. Her iki medyumluk özelliklerini bünyesinde barındıran medyumlar da olabilir. Bu özellik kişinin belirli bir eğitimle alacağı bir yeti asla değildir. Tamamen doğuştan gelen, Allah vergisi olan özellikleri ile kişi medyum olabilir. Bu özelliklerini ise küçük yaşlarından itibaren keşfederler. Kendilerine bu özel yeteneklerin olduğunu bir süre sonra, yakınları ve çevreleri de anlamaları başlar. Gerçekten bir hediye olan, özel kişilerdir medyumlar.

Medyum Armağan ve deneyimler sitemizde

Medyum kişiler dünya genelinde olduğu gibi, ülkemizde de bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıdadır. Ülkemizde de ister istemez ben medyumum diyen, ancak aslında olmayan çok sayıda, sahte medyum ya da sahte hoca bulunmaktadır. Bunlar maalesef, temiz kalple kendilerine danışmak için gelen insanların umutlarını söndürdükleri gibi, paralarının ve zamanlarının da boşa gitmesine neden olurlar. Bu nedenle, medyum seçerken, öncelikle sitemizde medyum yorumları okumak gerekir. Medyum Şikayetleri var mı, nelerdir, bunları tek tek sitemizde analiz edilmiş şekilde bulacaksınız. Sitemizde gerek itibar edilen medyumların, gerekse itibar edilmeyen medyumların objektif değerlendirmelerini bulacaksınız.

Medyum Armağan hakkında en doğru değerlendirmeleri de yine sitemizde bulacaksınız. Medyum Armağan kimdir, yardımcı olduğu konular nelerdir, nerededir, iletişim bilgileri detayları gibi birçok bilgiyi en doğru şekilde sitemizde bulacaksınız. Medyum Armağan yorumları ve medyum Armağan şikayetleri hakkında yorumları editörlerimiz tek tek incelemekteler ve siteye bu şekilde eklemekteler. Medyum kişilerle danışmadan önce mutlaka değerlendirmelerimizi okumalısınız. Bu şekilde, özel anlamda, medyum Armağan dolandırıcı mı, medyum Armağan güvenilir mi kesinlikle tarafsız bir ifade ile inceleyebilirsiniz. Medyum Armağan sahtekar mı bunu en doğru elden öğrenin. İçiniz rahat olarak kendisine danışın. Medyum Armağan referans var mı bilgi sahibi olun, sonra danışın. Tüm detaylar sitemizde… Tarafsız ve sürekli güncellenen bilgilerimiz sizleri bekliyor.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Leave a reply