Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Medyum Atlas

Medyum Atlas

Medyum Atlas Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Gerek yaşamlarında gerekse de yaşamlarına etki eden olaylar karşısında insanlar oldukça farklı şeyler yaşamaktadırlar. Bu tür etkilerin kötü sonuçları olabileceği gibi iyi sonuçlarının da varlığından söz edebiliriz. Fakat insanlar kötü sonuçlar aldıkları için bu tür sonuçları ortadan kaldırmak ya da en azından etkilerini yok etmek amacıyla çalışmalarını da yürütmeyi istemektedir. Bundan dolayı medyumlarla iletişime geçmeyi isteyen ve bu medyumlar hakkında da çeşitli durumları bilmek isteyen insanlar, olabildiğince ayrıntılı bilgileri de kendi bünyelerine katmak istemektedirler. Bundan dolayı Medyum Atlas gibi medyumları araştırmaya ve onlar hakkında mümkün olduğunca ayrıntı bilgileri elde etmeye çalışmaktadırlar.

Medyum Atlas Yorumları Nelerdir

Yine de ayrıntı bilgilerden çok Medyum Atlas tarzındaki medyumların, büyülerle ilgilendiğini bilmek oldukça yeterli olacaktır. Zaten bu tür bilgileri bildikten sonra olay tamamen dönecektir. Çünkü medyumlar iletişimi bazı büyülerle yönetmektedir. Öyle ki bu tür iletişimler sonucu insanlar kendilerince farklı farklı cevaplar üretebilmektedirler. Bu cevaplarını ya da yaşanmışlıklarını yorumlarda da belirterek diğer insanlara çeşitli şekillerde dokunabilmektedirler. Çünkü yorumların böyle bir gücünün olduğu gözlemlenebilmektedir. Dolayısıyla insanlar bir medyumu araştırmadan önce yorumlara bakarak kendilerince bir tür fikir elde etmeyi ve o fikir altyapısıyla yolda ilerlemeyi düşünmektedirler.

Medyum Atlas Hakkında Şikayet

Tüm bu durumlardan farklı olarak insanların birçoğu medyumların davranışlarından, yaptıkları işlerden, etkilerinden, memnun kalmayabilir. İşte bu durumda da medyumlar hakkında çeşitli şikayetleri oluşabilir. Öyle ki Medyum Atlas ile ilgili de bu tür şikayetlerin gelmesi oldukça olası bir şeydir. Çünkü tüm insanların aynı anda memnun edilme olasılığı çok düşüktür. Bu yüzden bu tür şikayetler medyum araştırması yapacak olan herhangi bir kimseye de fikir verebilmesi ya da fikir verme potansiyeli olması bakımından oldukça önemli sayılabilir.

Medyum Atlas Dolandırıcı mı yoksa Güvenilir mi

İnsanların çoğu olabildiğince güven duygusunu onarmaya ya da inşa etmeye çalışmaktadırlar. Bu yüzden iletişim kurulacak nesneye karşı güven duygusunu oluşturabilecek farklı farklı sorular sorulabilmektedir. Bundan dolayı Medyum Atlas ile ilgili de insanlar bu tür soruları sormakta normal karşılanmalıdır. Çünkü güven duygusunu oluşturmaya çalışan insanlar, medyumların dolandırıcı olup olmadıklarına da dikkat etmekle beraber olabildiğince farklı soruları da sormaktadırlar. Kendilerinin güvenilir olup olmadıkları ya da kendilerinin sahtekar olup olmadıklarını merak eden insanlar, sordukları sorulara cevap aramaktadırlar. Bu tür soruların cevaplarını da yine diğer insanların yaşamlarındaki olaylara bakarak bulabileceklerini de unutmamalılar.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Leave a reply