Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Medyum Burak Hoca

Medyum Burak Hoca

Medyum Burak Hoca ile görüşmeyi, ondan büyü, muska ya da tılsım konusunda yardım istemeyi düşünüyor iseniz önce onu hakkındaki en net, en gerçek ve güvenilir bilgilere erişmeniz gerekir. İnternette bilgi kirliliği çok fazla durumda olduğundan biz sizin için bu yazıda sadece en doğru bilgileri topladık. Yazıyı okumaya devam ederek şu başlıklar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz: Medyum Burak Hoca kimdir Medyum Burak Hoca güvenilir mi Medyum Burak Hoca dolandırıcı mı Medyum Burak Hoca şikayetleri yapmak.  İyi okumalar dileriz.

Medyum Burak Hoca Kimdir

Medyum Burak Hoca medyum hocalardan bir tanesi olarak bilinir ve bazı büyüleri geçekleştirdiği söylenir. Bu büyü çeşitleri arasında soğutma büyüsü, bağlama büyüsü, geri döndürme büyüsü, aşk büyüsü, şifa büyüsü, ayırma büyüsü, tılsımlar ve muskalar yer alır. İnsanların daha çok bu büyüler ve tısımlar için bu medyum hoca ile görüştüğü gözlemlenmiştir. Eğer siz de bu tarz durumlar için bu medyum hoca ile görüştüyseniz ve onun hakkında çeşitli farklı bilgiler sahip iseniz lütfen sitemize yorum yaparak bilgilerinizi paylaşın ve güvenilir bilgi ağı oluşumuna katkıda bulunun. Yorumlarınız herkes için altın değeri taşımaktadır.

Medyum Burak Hoca Güvenilir Mi

Medyum Burak Hoca güvenilir mi konusunda edindiğimiz tüm bilgiler Medyum Burak Hoca yorumları sayesinde elde edilmiştir. Bu yorumları sizler gibi gerçek insanlar yazdığı ve gerçek olayları anlattıkları için en güvenilir bilgiye onlar sahiptir. Söz konusu bu yorumlar içerisinde onun güvenilir olduğuna ya da olmadığına dair pek çok bilgi bulunmaktadır. Bazıları güvenilir olduğunu, işini yaptığını söyler iken bazıları da işini yapmadığını, sahtekar olduğunu, güvenilmemesi gerektiğini söylemektedir.

Medyum Burak Hoca Dolandırıcı Mı

Eğer araştırdığınız bu kişinin dolandırıcı olduğu ile ilgili çok fazla yorum görüyor iseniz ona güvenmemelisiniz. Ama tam tersine hiç kimse onun dolandırıcı olduğunu söylemiyor ise ona güvenebilirsiniz. Burada tercih size aittir ve yaptığınız araştırmalara dayanarak en doğru kararı kendiniz için ve çevrenizdekilerin iyiliği için vermeniz gerekmektedir.

Medyum Burak Hoca Şikayetleri

Medyum Burak Hoca yapmak da tıpkı onun hakkında olumlu yorumlar kadar büyük önem taşır. Çünkü eğer bir kişi hakkında çok fazla şikayet var ise kimse ona güvenmez, onunla iş yapamaz. Medyum hocalık gibi bir konuda eğer kişi çok şikayet almışsa büyük ihtimalle dolandırıcıdır. Medyum Burak Hoca şikayetleri yapmanız bu yüzden önemlidir. Sitemizde şikayette bulunabilirsiniz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Yorumlar ( 2 )
 1. Merhabaa ismim Sultan, 24 yaşında işe girmeyi başarmış bir üniversite mezunuyum. Ben bir süredir çok mutluyum ve bunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Üniversite okumak için Konya’dan Trabzon’a gittim. Ben okumak için evden ayrıldığım sırada annemle babam arasında devasa bir aşk olduğunu söyleyemem ama yine de kavgasız bir evlilikleri vardı. Fakat ben okuduğum sırada evde bir sorun olduğunu hissedebiliyordum. Yol ücretleri için sık sık eve dönemiyordum bu yüzden annemle sık sık görüntülü konuşurduk. Fakat bazı günlerde çeşitli bahaneler uydurur ve görüntülü konuşmazdı.
  Bunu anlamlandıramıyordum bir türlü. Bir gün elime bir yerden para geçti ve anneme sürpriz yapmak için evin yolunu tuttum. Annem kapıyı açıp beni gördüğünde sevinç çığlıkları attı ama gözündeki morluğu görmem çok uzun sürmedi. Salona geçince ilk iş anneme gözüne ne olduğunu sordum ve bana boşver dedi.
  Babam annemi dövüyor mu diye bir kurt düştü içime. Kanım çekildi resmen. Ben yokken doğup büyüdüğüm evde neler oluyordu? 4 gün kaldım evde ve annemin gözünü her gördüğümde canım yandı. Ben oradayken hiç söylemedi ama babam tarafından şiddete maruz kaldığına emindim. Peki ben ne yapacaktım? Annemin bu haline seyirci kalacak halim yoktu elbette.
  Okulumu en kısa sürede okulumu bitirecek, bir işe girecek ve annemi yanıma alacaktım. Bu kararı vermem çok kısa sürdü ama buna karşın çok emindim. Bu kararımdan sonra sabahlara kadar ders çalışmaya, ileride bana para kazandırabileceğine inandığım her şeye çalışmaya başladım.
  Okulu bitirdim ve Konya’ya döndüm. Karşılama faslı biter bitmez yoğun bir şekilde iş aramaya başladım ve Allah’ın bana uzattığı yardım eliyle 1 ay içerisinde iş buldum. Evdekilerden gizli bir ev kiraladım ve alabildiğim kadar eşya satın aldım. Bir akşam annemle otururken ben yokken bu evde neler olduğunu anlattı. Babam saçma sapan bahenelerle annemi dövüyordu. Hatta ben geldikten sonrada bu devam etti. Anneme ev kiraladığımı ve ikimiz için düzdüğümü boşanması gerektiğini söyledim. Güldü bana. Başımızda erkek olmadan nasıl olur, senin işine nasıl güvenelim falan dedi. İçime oturmuştu söyledikleri, çok canım yandı. Annem boşanmaya niyetli değildi ama ben bu duruma seyirci kalamazdım. Annemle babam için Ayırma Hamaylı yaptırmaya karar verdim. İnternetten kime, nasıl yaptırabilirim diye bakarken Burak Hoca’ya denk geldim. Kendisini arayıp, görüşmeye gittim ve neler olduğunu anlattım. Bana ‘Ayırma Hamaylı senin sorununu çözer dedi. Ayırma Hamaylı yaklaşık 10 gündehazırlanacak ve 15-60 günde tesir edecekti. Sabırlı bir şekilde bekledim, yaklaşık 30 gün kadar sonra annem bana ‘baban boşanmak istiyor, senin o ev duruyor mu?’ diye sordu.
  Şu an annemle birlikte yaşıyoruz, ikimizde hiç olmadığımız kadar mutluyuz açıkçası. Annemin vücudunda yara bere görmemek, beni her gün daha çok mutlu ediyor. Allah Burak Hoca’dan razı olsun.

 2. Aşka gönül vermem aşka inanmam,bu şarkı benim hayat ferlsefemdi birzamanlar taki sevgilimle bir yemekte
  tanışıncaya kadar,resmen eros okunu attı kalbime,onu ilk gördüğümden itibaren kalbim kanatlannıp uçucak gibi
  oluyordum hep,bu bir yandan çok güzel bir duygu tabiki ama bir yandanda kaybetme korkusu sarıyor insanın benliğini
  acabalar da yiyor beyninizi sonra,bizim baştan beri seviyeli ve ciddi giden bir ilişkimiz oldu amacı onunda evlenmekti
  çok fazlada çocuk özlemi vardı içinde,benimde öyle tam birbirimize dektik heryönde,tanışmamızın 3.ayında ailesine götürdü beni,kayınvalidem pek bi nemruttu çok korkuttu beni hareketleri ve sivri dili beni,her defasında bir laf sokma modu vardı herne hikmetse ne yaptım ne ettitsem sevdiremedim kendimi,bende işimi sağlama almak adına netten hoca araştırmaya başladım. bir sürü site dolaştım,yorumlarına baktım ilk defa bir site çok ilgimi çekti,sonderece aradığım herşeyi bulabileceğim dopdulu bir site [email protected] bu siteye girdiğimde içeriği dışında işlem yaptıramn kişilerinde yorumları çok etkiledi ayrıca beni,bende aradım hocayı 0553 371 89 94 numarasını anlattım durumu Burak hoca kayınvalidem beni sevsin ve evlenelim diye bir celp işlemi yaptı bu işlemi yapıp gönderdikten sonra üzerimde taşımaya başladığım ilk hafta kayın validem bizi yemeğe çağırdı,bu sefer kafasına bişey düşmüş gibi bir ilgili bir ilgiliydiki saormayın,hiçte laf sokmadı akbinde
  üzerinden 2 ay geçti şuan nişan tepsisi alışverişine gidiyoruz herşey muhteşemmm gidiyor Allah razı olsun Burak hocamdan

Leave a reply