Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Medyum Burak Sahtekar

Çocukluğumdan beri olmasını istediğim bir dileğim vardı ve ben her zaman bu dilek için dua eder dururdum. Tabi ki yaş aldıkça bu dilekteki niyetim de ciddileşti ve ben de bu konuda dualardan yardım almak adına medyum Burak ile görüşmeye karar verdim. O sırada bir arkadaşım bana ileri geri bir sürü laf etti. İnternette medyum Burak sahtekar diye yorumlar varmış onları okumuş ve benim için endişelenmiş filan. Ben de aksini düşünüyorum dedim ki içim çok rahattı.
Görüştüm ve Dileğim Gerçek Oldu
Eğer arkadaşımı o gün dinleseydim emin olun şu an bunları size iletemezdim. Muhtemelen hala arayış içinde ve hayal kırıklığı yaşıyor olurdum. Oysa ben kendi kalbimi dinledim ve medyum Burak beyin 0553 371 89 94 nolu hattından irtibata geçip dileğimin gerçek olması için neler yapabileceğimi, hangi duaların bana yardımcı olacağını sordum. O kadar kibar biri ki, bana her bildiğini tane tane anlattı ve neler yapabileceğimizi de söyledi. Asla o yorumlardaki gibi biri değil.
Kötülemek İstiyorlar
Benim için önerdiği dualar kesinlikle işime yardı ve dileğim de kabul oldu. Bence internette okuduğunuz her habere itibar etmeyin çünkü bazen iyi insanları da kötülemek adına yanlış yorumlar yapabiliyorlar. Bence siz medyum Burak beyi kendiniz tanıyın ve benim ne kadar haklı olduğumu kendiniz görün zira sizin sorununuzu da çözeceğinden eminim.

Bir önceki yazımız olan Medyum Burak Hoca başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Yorum ( 1 )
  1. MEDYUM DOLUNAY HOCAMDAN KESİNLİKLE ÇOK İYİ SONUÇ ALAN MEDYUMDUR KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SONUÇ ALINACAK EN İYİ MEDYUMDUR . MEDYUM DOLUNAY HOCAM SİZDE SONUÇ ALMAK İSTERSENİZ MEDYUM MUSUL HOCAYA ULAŞIN ARKADAŞLAR 0555 171 85 40 NUMARASI BU BÜYÜ BOZMADA GERÇEK MEDYUM ARAYANLAR ULAŞSINLAR BEN ÇOM MEMNUN KALDIM SİZLERE DE BU YUZDEN BÖYLESİNE ISRARLA ÖNERİYORUM DİNLEYİP DİNLEMEMEK SİZE KALMIŞ BEN YAŞADIM GÖRDÜM SİZ DE YAŞAYIN İNANIN BANA HİÇ BİŞE KAYBETMEZSİNİZ AKSİNE ÇOK ŞEY KAZANIRSINIZ .

Leave a reply