Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Medyum Ezel

Medyum Ezel

Medyum Ezel Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bazı durumlarda insanlar hayatlarının tam da istedikleri şekilde gitmediğini ve bun bir çözüm aranmasının doğru olacağını düşünmektedirler. Bundan dolayı olacak ki aslında birçok insan da büyülere ya da medyumlara ilgi duyarak ya da daha başka ruhsal şeylerle ilgilenen kimselere ilgi duyarak, onlar hakkında çeşitli bilgileri de araştırmayı düşünmektedirler. İnsanlar bu durumdan dolayı, ikiye bölünmüş de diyebiliriz. Şöyle ki büyü araştırması yaparak büyülerin kendilerine iyi geleceği görüşünde olan insanlar, bir de modern dünyanın getirisi saydıkları medyumları araştırmak ve onlar hakkında bilgi almak isteyen insanlar vardır. Bundan dolayı olacak ki medyum Abdülbaki ile ilgili de insanlar bazı şeyleri merak etmekte ve kendisi hakkında bilgi almak istemektedirler.

Medyum Ezel Yorumları Nelerdir

İşte tam da bu konuyla alakalı insanlara fikir verebilecek şeyler aslında diğer insanların yapmış oldukları yorumlar ve o yorumların içerisinde bulunan bilgilerdir. Çünkü gerçek ve deneyimlenmiş fikirler içeren yorumlar, hangi medyum araştırılacaksa araştırılsın, işe yarar bir şeyler sunabilmektedir. Dolayısıyla insanlar bazı durumları düzeltmek için medyum araştırmalarına giriştikleri zaman aslında yorumlara bakarak da kendilerince fikirler edinebilmektedirler. Buna ek olarak diğer insanlara da fikir vermek amacıyla kendileri de yorum yapmakta ve bir başka medyum araştırması yapacak kişi için bir fikri oraya bırakmaktadır. Sizlerin de eğer bu tür yorumlarınız var ise bunları direkt olarak belirtebilirsiniz.

Medyum Ezel Hakkında Şikayet

Bu durumların dışında bir bakıma insanlar, sürekli olumlu düşüncelere sahip olamayacağından, medyumlar hakkında şikayetleri de olabilmektedir insanların. Bu tür şikayetlerin içerikleri aslında insanların yorumlarında daha ayrıntılı bir şekilde görebileceksinizdir Fakat şunu da söylemek gerekir ki genel olarak insanlar memnun olma konusunda bir takım problemlere sahiplerdir. Bundan dolayı memnun olmadıkları bir durum söz konusu olduğu zaman, şikayet ederek kendi tepkilerini de gösterebilmektedirler. Bu sadece medyum araştırması ve sonrasında yaşanan bir durum da değildir. İnsanlar, herhangi bir yerden bir şey aldıkları zaman bunu beğenmediği anda şikayetlerini de dile getirebilmektedirler.

Medyum Ezel Dolandırıcı mı yoksa Güvenilir mi

Tüm bu durumların bir başka versiyonu olan güvenme olayında da insanlar olabildiğince ince eleyip sık dokumaktadırlar. Çünkü kendileri ile ilgili bir problemi dış bir kişiye anlatıp, çözüm beklemektedirler. Fakat bu problemlerinin çözülmemesi ve daha değişik durumların da yaşanmaması adına medyumların dolandırıcı mı olup olmadıklarına dair sormuş oldukları sorulara da cevap aramaktadırlar. Bu cevapları genel bir karşılaştırma yaparak da bulabileceklerdir.

Bir önceki yazımız olan Medyum Enes Yüksel başlıklı makalemizde medyum enes yüksel güvenilir mi, medyum enes yüksel hakkında ve medyum enes yüksel kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Leave a reply