Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Medyum Hakan

Hayatımızın en zor günlerini işten atıldığımda yaşamaya başladık çünkü o güne kadar maddi sorunlarımız yoktu. eşim yeni doğum yaptığı için çalışmıyordu ve benim aldığım maaş da bize yetiyordu. Bir anda sebepsiz yere işten çıkarıldım ve hayatım allak bullak oldu. Sonra ne olduysa ilginç bir şekilde iş bulamadım, bütün kapılar yüzüme kapanmaya başladı ve her şey bildiğiniz ters gitti. Tabi ki bu durum maddi zorlukları da beraberinde getirince evde de ister istemez sorunlar yaşanmaya başladı. En azından bebeğimizin masrafları vardı ki başkasına muhtaç olmayı asla düşünemezdim.
Yardım Eder Dedik Yanıldık
Bir dostumuz belki üstümüzde büyü filan vardır deyince ben de o zaman bir medyum bulalım dedim. Eşim araştırdı, ben de baktım ve sonunda medyum Hakan denen kişiyle görüşmeye karar verdik. Bize büyü var dedi ve biz de şaşırmadık tabi. Hemen bozamam bu iş zor dedi. Bir sürü para istedi ki o paraları da kredi çekip verdim o kadar sıkıntıdaydım. Bir ton şey istedi, yaptık ettik ama ne yazık ki sonuç fos çıktı. Paramızı da aldı, umutlarımızı da kırdı bu adam.
Aylarca Sıkıntı Çektik
Bu adama inanıp aylarca bekledik ama hiçbir şey düzelmediği gibi, krediyi ödemek zorunda kalınca iyice kötü günler geçirdim. Allahtan kayınpederim yardım etti de o zor günleri atlattık. Size tavsiyem medyum konusunda çok dikkatli seçimler yapmanız olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Medyum Burak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Yorum ( 1 )
  1. Eşim son zamanlarda bana karşı soğuk davranıyordu ve yaklaşmıyordu umrunda değildim açık konuşmak gerekirse buda beni deli ediyordu ayrılmak istemiyordum çıkmazdaydım ve internette araştırmaya başladım. En sonun da medyum dolunay hoca yı buldum ve yorumlar da gördügüm kadarıy la yaptıgı nerdeyse bütün işlemler başarılı geçmişti hatta hakkın da bir tane bile olumsuz yorum görmedim desem yeridir ve en sonun da gözümü karartıp onu aramaya karar verdim. Ve doğru bir karar vermişim iyikide medyum dolunay hocayla çalışmışım başka söze gerek yok çünki eşim pervane gibi etrafımda dolanıyor artık ve bu durum beni çok mutlu ediyor eşi ilgisiz olan arkadaşlara mutlaka medyum dolunay hoca ile görüşüp iletişim kurmalarını öneriyorum işlemi yaptırın ve ondan sonra izleyın bakın eşiniz nasıl sizin etrafınız da dört dönüyor herkese hayırlı şifalar diliyorum unutma dan medyum dolunay hocanın telefonunu yazayım 0555 171 85 40 .

Leave a reply