Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Medyum Hoca

Annemle babam yıllar sonra bir anda ayrılmaya karar verdiklerinde kardeşlerimle ben resmen şoka girdik. Önce şaka yaptıklarını düşündük ama baktık ki ikisi de gayet ciddi. Hemen işe el atmaya alıştık ve kardeşim ile medyum hoca arayışına giriştik. Çünkü bu konuda konuşmalarımız hiçbir işe yaramadı. İkisi de bomboş bir inala hareket ettiklerinden ve gözleri döndüğünden bizi asla dinlemiyorlardı. Takmışlardı boşanmaya ve neredeyse mahkemeye gideceklerdi ki biz duruma gerçekten de el koyduk.
İnterneti Alt Üst Ettik
Bu konuda araştırma yaparken aslında kimin gerçek olduğuna karar vermeyi nasıl yapacağımızı da bilmiyorduk. İçinde bulunduğumuz duru tam olarak bizi doğru adım atmaktan uzaklaştırabilirdi çünkü acele ediyorduk. Allahtan o sırada bir arkadaşım bize mail atıp medyum Burak beyin 0553 371 89 94 nolu hattını gönderdi. Daha önce annesi görüştüğü için güvenebilirsiniz dedi ki asla yalan söyleyen biri değildir. Hemen aradık tabi ve kendisi bize çok önemli bir yardımda bulundu.
Ailemiz Bir Arada
Annemle babam bu meseleyi kısa sürede kapattı çünkü medyum Burak bey bize bazı dualar sayesinde çözüm sundu. Tabi ki durum düzelince biz de ailece büyük bir nefes aldık. Çok rahatlamıştık ki annem ve babam da eski hallerine geri dönmüştü. Bu gibi durumlar hakikaten insanı o kadar yıpratıyor ki doğru hocayı, medyumu bulmak bile çok büyük öneme sahip oluyor.

Bir önceki yazımız olan Medyum Hoca başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Yorum ( 1 )
  1. Bende zor günler geçiren biri olarak medyum araştırmasına başladım medyum dolunay hocayı buldum denemek istedim ama güvenemedim sonuçta herkes dolandırı olmuş neleri görüyoruz. Bir çok sitede araştırma yaptım alınan sonuçlar olumlu bende başladım çalışmaya işlem 20 gün kadar sürdü şimdi biteli 10 gün oldu ufak ufak sonuç almaya başladım dahada etkisini görücekmişim zamanla olcakmış herşey mutluyum herşey iyi olucak medyum dolunay hoca sayesinde kendisine ulaşmak isterseniz diye medyum dolunay hocanın numarasını buraya yazıp sizler ile paylasmak istiyorum medyum dolunay hoca telefon ; 0555 171 85 40 allah hepimize sifa versın insallah .

Leave a reply