Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Medyum Hoca

Eski aşkımı geri döndürmek için internetten medyum hoca arıyordum ki bir sürü yoruma denk geldim. İnanılmaz bir durumdu benim için zira insan okudukça hangisini kendisi için doğru olduğunu anlamakta güçlük çekiyordu. Her yerde bu kadar hoca olması, ortalığın medyum kaynaması normal gelmiyordu bana. Muhtemelen bunların içinde gerçek olanlar ve bir de palavracılar vardı ki onlardan uzak kalmak da asıl meseleydi. Yani ben bir anda sevgilimi geri getirmek meselesini unutup, doğru bir medyum bulmak için kılı kırk yarmaya başladım. İşin içine girdikçe iyi kötü kafamda bazı şeyler de şekillenmeye başladı.
Doğru Seçim Sizi Mutlu Eder
Yanlış seçimler hayatınızı dahi karartabilirken, doğru seçimler de hayatınızı değiştirebilir. Ben de açıkçası bu bilince sahip biri olduğumdan bu isimler içinde aklıma ve kalbime yatan medyum Burak beyle görüşmenin doğru olacağına, bu seçimin beni huzura ve aşka götüreceğine bir şekilde inandım. Tabi ki bunun için sayısız yorum okudum, hakkında bilgi aldım. Sitelerden birinde resmi numarası olarak 0553 371 89 94 geçiyordu. Çekinerek de olsa aradım ve sorunumu kendisi ile paylaştım.
Sevgilim Bana Geri Döndü
Aradan çok zaman geçmişti ama sevgilim bu görüşmeden kısa bir süre sonra beni arayarak buluşmak istedi. O buluşmadan sonra da zaten biz kaldığımız yerden devam etme kararı aldık ki bu da yaptığım seçimin ne denli doğru olduğunun kanıtıydı.

Bir önceki yazımız olan Medyum Hakan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Yorum ( 1 )
  1. SON ZAMANLARDA ÜZERİMDE BİR AĞIRLIK VARDI AMA ÖYLE BÖYLE DEĞİL KOLUMU KALDIRACAK GÜCÜM BİLE YOKTU. AKŞAM EVE GELDİĞİMDE YEMEK YEDİKTEN SONRA HEMEN YATIYORDUM. İŞLERİM TERS GİDİYORDU. HOCA ARAMAYA BAŞLADIM VE İNTERNET DE YAZILAN YORUMLAR A BAKARAK EN SONUN DA MEDYUM DOLUNAY HOCA DA KARAR KILDIM , MEDYUM DOLUNAY HOCA YA YAPTIRACAKTIM İŞLEMİ VE MEDYUM DOLUNAY HOCAYA MAİL GÖNDERDİM VE ASLINDA HEMEN İŞLEMLERE BAŞLADI DİYEBİLİRİM. ESKİ EŞİM KISMETİMİ BAĞLAMIŞ BANA BÜYÜ YAPTIRMIŞ.MEDYUM DOLUNAY HOCA BU BÜYÜYÜ BOZDU VE BANA YENİDEN İŞLEM YAPTI. ŞİMDİ ESKİSİNDENDE ÇOK ÇOK DAHA İYİM KENDİMİ HEM ENERJİK HEM DE OLDUKCA ZİN DE HİSSEDİYORUM BENCE SİZ DE Bİ GÖRÜŞÜN MEDYUM DOLUNAY HOCA İLE KENDİSİ OLDUKÇA ANLAYIŞLI BİR İNSAN 0555 171 85 40 MEDYUM DOLUNAY HOCANIN TELEFON NUMARASI .

Leave a reply