Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Medyum Kağan 2017

Alkolle boğuşan ablam için internette medyum arıyorduk ki onu bu illetten bari bu şekilde kurtaralım diye. Kardeşimle ikimiz iki koldan aramalara giriştik. Ben bir site buldum medyum Kağan 2017 diye. Oradaki yorumlarda alkolden kurtulan kişiler vardı ve gerçekten o kadar olumlu iyi değerlendirmeler yapmışlardı ki hepsini bir çırpıda okudum. Kardeşim de inceledi ve ikimiz de bu kişiyle görüşelim dedik. Tabi ki çok iyi anlamayınca ve yanlış insana çattığını bilmeyince aslında bir bakıma tuzağa da düşmüş oluyor insan ama bunu da daha sonra anlıyorsunuz.
Defalarca Para Ödedik
Bu kişi bizim bu sıkıntıdan kurtulmamız için yardım edeceğini ama öncelikle yapmamızı istediği şeyler olduğunu söyledi. Bize bir sürü şey aldırdı ve her görüşmemizde de para istedi. Ablamız kurtulsun diye oralı olmadık ve hiçbir şeyden kısmadık. Ne istediysek yaptık ki hatırı sayılır meblağlar ödedik. Ama aradan geçen zamanda ablamın hayatında en ufak bir değişme olmuyordu. Her aradığımızda yeni bir şey yapacağını söylemeye başlayınca ve para isteyince aslında biz de uyanmaya başladık.
Araştırdık ve Sahte Olduğunu Anladık
Bu kez kendisini yeniden araştırdık ve başka sitelerde hakkında yazılmış olumsuz değerlendirmeleri görünce kendimize kızdık. Ne yazık ki sahte bir medyummuş. Yani bir şey yaptığı yok sadece para kazanıyor. İnsanların zor durumlarını kullanan biri olduğu için size de bildirelim istedik.

Bir önceki yazımız olan Medyum Hoca başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Yorum ( 1 )
  1. medyum dolunay hoca ile mailden yazıştık bir süre.ben param olmadığı için işleme başlayamadım.ama medyum dolunay hoca önemli degil dedi.istersen başlarım dedi.ama ölümlü dünya diye düşündüm.kimseye borçlu kalmak istemem.kendimi ayarladım.bundan 17 gün önce çalışmaya başladım.çok şükür işlemlerimiz sabır ve azim ile başarılı bitti.bana bu yolda destek olan ve her zaman yanımda olan medyum dolunay hocama çok teşekkür ederim.gönülden öneririm. 0555 171 85 40 .

Leave a reply