Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Medyum Kağan Hangi Kanalda

İnsan sıkıntılı olunca gözü kulağı kendisine çare olabilecek sözcük ve olaylara takılıyor. Açıkçası benim için durum tam olarak böyle oldu. Bir gün iş çıkışı eve giderken otobüste önümdeki kız biriyle telefonda konuşurken medyum Kağan hangi kanalda diye sordu. Tam da o an benim neye ihtiyacım olduğunu anlamış oldum. Karşılıksız sevgim için ben de kendisi ile görüşebilirdim. Hemen eve gittim ve kanalları arayıp buldum. Tabi ki o arada internete bakmayı akıl edemedim ve hemen kendisini arayıp sorunumu ilettim. Anında hallederiz, yaparız, çözeriz gibi laflar etti.
Para İstedi
Tabi ki vereceği hizmet bedava değildi ki ben de bunun farkındaydım. Benden birkaç kez para istedi. Bana bu durum biraz tuhaf da gelemdi değil çünkü bence bir kez para alınmalıydı. Neyse sevdiğim insanı bana kör kütük aşık edeceğini söylediğinde kalbim resmen yerinden çıkacak gibi atmaya başlamıştı. O kadar inandım ve güvendim ki, bir an evvel her şey olsun bitsin istediğimden günlerce uyku uyuyamadım.
Tamamen Palavra
O televizyon kanalında söyledikleri filan tamamen palavra arkadaşlar zira aradan tam 8 ay geçti bende hiçbir değişiklik yok. Aradığımda da sürekli beklememi söyledi. Sonra telefonlara da çıkmadı zaten. Ben internetteki yorumlara en son göz attığım için aslında ne kadar büyük bir yanlış yaptığımı da geç anlamış oldum ki bu da bana pahalıya patladı diyebilirim.

Bir önceki yazımız olan Medyum Kağan 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Yorum ( 1 )
  1. BENDE MEMNUNİYETİMİ BİLDİRMEK İSTERİM.MEDYUM ARAŞTIRMASI YAPANLAR İÇİN MEDYUM DOLUNAY HOCAYI TAVSİYE ETMEK İSTERİM. BENCE İYİ SONUÇ ALABİLCEĞİNİZ BİR MEDYUM KENDİSİ EĞER ZOR DURUMDAYSANIZ MEDYUM DOLUNAY HOCAYLA GÜVENLE ÇALIŞABİLİRSİNİZ.BENİM İSTEDİĞİM OLDU SONUÇ ALDIM UMARIM SİZLERDE ÇALIŞIP İYİ SONUÇLAR ALICAKSINIZDIR , MEDYUM DOLUNAY HOCA NIN İLETİŞİM NUMARASI NI MERAK EDEN ARKADAŞ LAR İÇİN MEDYUM DOLUNAY HOCA ; 0555 171 85 40 İYİ GÜNLER DİLİYORUM .

Leave a reply