Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Medyum Kağan İletişim

Bir gün sevgilimle küstüğümüz için internette bakınıp bir büyü arıyordum. Onunla barışmamızı sağlayacak bir büyü için bir sürü siteye girdim. Sayısız yorum okudum hatta sabahladım ekran başında ve sonra kafam bir karıştı ki anlatamam. Ama bir yerde medyum Kağan iletişim numarasını görünce dedim ki bu kadar okuyacağıma bu kişi ile görüşüp ne yapılacaksa yaptırayım. Sorunum da çözülsün ben de sürekli bir şeyler okuyup durmayayım. Şimdi kafama ne kadar vurduğumu anlatamam.
Ne Kadar Yanılmışım
Keke sabahlara kadar okusaymışım da bu kişiyle görüşmeseymişim diyorum şimdi. Nedenine gelince öncelikle bu arkadaşla görüşünce ne yazık ki sevgilimle barışmadık aksine daha da fena kavgalar ettik. Ben büyü yaptırıp yeniden her şeyin yoluna gireceğini düşüren ayrılacağımızı hesap etmemiştim. Sanki adama bizi ayır demişim gibi olmuş da haberim yokmuş. Ne büyü ne de başka bir şey, adam düpedüz sahte medyum bence. Başkalarına faydası olduğunu da zerre kadar düşünmüyorum. Bence herkesi kandırıyor ve üstüne üstlük para da aldığından hepten fena sinirleniyor insan.
İletişim Numarası Kapandı
Bu kişiyi sonradan aradım ama bu numaranın da kullanılmadığını öğrendim. Hala anlamış değilim. Herhalde sık sık numara alıp internete koyuyor veya kapatıp açıyor. Artık ne yapıyorsa sonra kapı duvar oluyor ve siz adama ulaşamıyorsunuz haberiniz olsun. Bu yorumu da dikkate alın ki sizin canınız da yanmasın.

Bir önceki yazımız olan Medyum Kağan Hangi Kanalda başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Yorum ( 1 )
  1. KİMSENİN KANDIRILMASINI İSTEMEM.BEN 2 DEFA KANDIRILDIM.EN SONUNDA ADAM GİBİ BİR HOCA BULDUM.MEDYUM DOLUNAY HOCAYI HERKESE ÖNERİRİM.ÖZELLİKLE BAĞLAMA YA DA SOĞUTMA BÜYÜSÜ YAPMASINI İSTEYİN BAĞLAMA BÜYÜSÜNÜ BEN KENDİM İÇİN EŞİME YAPTIRDIM SOĞUTMA BÜYÜSÜNÜ İSE KUZENİME SAPIKLIK YAPAN BİRİ İÇİN YAPTIRIP SONUÇ ALDIK . İNANIN BANA ÇOK KISA SÜREDE SONUÇ ALACAKSINIZ.BEN 9 GÜNDE SONUÇ ALDIM.İNANILMAZ MUTLUYUM.O YÜZDEN SİZİNDE MEDYUM DOLUNAY HOCAMLA GÖRÜŞMENİZİ TAVSİYE EDERİM.BU ARADA MEDYUM DOLUNAY HOCA HERKESİN İŞİNİ YAPMIYOR.UMARIM SİZİN İŞİNİZ OLUR NUMARASINI VEREYİM 0555 171 85 40 .

Leave a reply