Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Medyum Kağan Kimdir

Selamlar herkese, ben kı kardeşimin eşiyle yaşadığı bir sorun nedeniyle aileye intikal eden bu durumu çözmek isteyen biriyim. Kardeşim bizimle konuştuğunda önce çok sinirlendim elbette ama önemli olan ikisinin arasının düzelmesiydi. Bir sürü sıkıntı vardı onun için annem ve kız kardeşim bir medyum bulmaya niyetlendiler çünkü anladığım kadarıyla eşinin ailesi kardeşime büyü de yaptırmış ve bütün bunlar da ondan oluyormuş. Bir erkek olarak bu büyü meselelerinden hiç anlamadığım için pek dahil olmadım ama sonra bir medyumdan bahsettiler. Ben de annem ve kardeşimi yabancı ellere emanet etmeden önce bu ismi bir araştırayım dedim.
Asla Güven Vermedi
Kardeşim internetten bulmuş bu ismi ve bana söyledi. Ben de hemen yazdım arama motoruna ve medyum Kağan kimdir, kimin nesidir öğrenmek için başladım okumaya. Yahu nereyi açsam sürekli sahte yorumlar, sahte hesaplar. O kadar belli ki sahte yazılmış oldukları. Tabi ki bu arada hakkında yazılmış o kadar çok olumsuz yorum da vardı ki dedi bu adama gidilmez. Medyum filan olmadığını zaten hemen anladım çünkü asla güven vermiyor.
Kardeşime Engel Oldum
Bu adamı gözüm tutmadığı için ve açıkçası pek çok olumsuz yorum okuduğum için kardeşime ve anneme engel oldum hatta onlara bir arkadaşım çok düzgün bir hoca buldu da tüm sorunu çözdüler. Bu sahte medyumla alakalı da daha sonra başkalarından da olumsuz şeyler işittim onun için sizin kulağınıza da küpe olsun.

Bir önceki yazımız olan Medyum Kağan İletişim başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Yorum ( 1 )
  1. BENDE İNTERNET DE GÜVENİLİR MEDYUM HOCA ARAŞTIRIRKEN MEDYUM DOLUNAY HOCAYI BULDUM.ASLINDA DAHA ÖNCEDE BİR ÇOK HOCAYLA GÖRÜŞTÜM.AMA MEDYUM DOLUNAY HOCA DAHA DETAYLI BİLGİ VERDİ.ONUNLA ÇALIŞTIK.BEN KIZ ARKADAŞIMLA BARIŞMAK İÇİN YARDIM İSTEDİM MEDYUM DOLUNAY HOCADAN.ELİNDEN GELENİ YAPTI .21 GÜN SONRA TEKRAR BARIŞTIK SEVDİĞİMLE.İNANILMAZ BİR DUYGU BU.ÇOK MUTLU ETTİ BENİ GERÇEKTEN ÇOK ŞAŞKINIM VE BU ŞAŞKINLIGIMI DA GİZLEYEMIYORUM AÇIKCASI GÜVENİLİR VE DÜZGÜN MEDYUM ARAYAN DOSTLARA TAVSIYEM MEDYUM DOLUNAY HOCA İLE ÇALIŞMALARIDIR 0555 171 85 40 HOCAMIZIN İLETİŞİM NUMARASI DA BU .

Leave a reply