Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Medyum Kağan

Selam arkadaşlar, ben size başıma gelip beni çok üzen bir olayı anlatmak istiyorum. Açıkçası hala sinirliyim o yüzden siz benim durumuma düşmeyin istediğimden bu yorumu bırakıyorum. Geçen sene annem çok rahatsızdı ve psikolojik olarak da hiç iyi değildi. Biz de kız kardeşimle birlikte ona yardımcı olmak için internetten medyum arayışına giriştik. Bir sitede medyum Kağan ile ilgili o kadar çok yorum okuduk ki, dedik bu adam kesin ulema. Bir de insanlar nasıl allayıp pullamışlar anlatamam ki biz o yorumların kurbanı olduk emin olabilirsiniz.
Tamamen Palavra
Kendisinin numarası da vardı o sitede. Aradık hemen ve durumu izah ettik ama aslında o an bile foyasını meydana çıkarmıştı da biz anlayamamışız. Sürekli olarak hallederiz, yaparız diyerek bizi dinlemedi bile doğru dürüst. Neyse biz tabi denize düşen yılana sarılır misali hemen görüşmeye gittik. Bu arkadaş hiç güven veren biri değildi zaten. Bizden dünya kadar para da aldı ve bazı dualar okudu. Şunu yapın, bunu yapın dedi gönderdi. Arkadaşlar aradan 5 ay geçti ne bir değişiklik, ne bir şey olmadı. Aradık telefonlara çıkmadı. Meğer adam sahtekarın kendisiymiş.
Siz Bari Akıllı Olun
Biz resmen dolandırıldık. Uyduruk bir medyummuş ama bizim haberimiz yokmuş. Siz bari akıllı davranın da bu adamın sitesine girip yalanlarına itibar etmeyin sonra paranız da siniriniz de iptal olur.

Bir önceki yazımız olan Medyum Kağan Kimdir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Yorum ( 1 )
  1. ismimi vermicem.evli bir adamla birlikteydim.beni 6 yıl maddi ve manevi kullandı.sürekli boşınıcam diye beni oyaladı.yıllarım geçti onunla.sonundada bir çöp gibi seni istemiyorum dedi.mahvolmuştum.bunu onun yanına bırakmadım ama.bende onun evliliğini bitirdim.benim gururumla çok aynamıştı.belki doğru bir şey yapmadım.ama öcümü aldım.bu konudada beni kırmayıp yardım eden Medyum dolunay hocamın ellerinden öperim allah sizden razı olsun hocam benim durumum da olun veya olmayın hangi işlemi yaptıracaksanız yaptırın medyum dolunay hocam ile iletişime geçip bence ona bi danışın derim benden size tavsiye medyum dolunay hocamızın telefonu 0555 171 85 40 burdan arayabilirsiniz .

Leave a reply