Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Medyum Mete

Medyumlar konusunda kafa yoran, hangisi iyi diye araştırma yapanlara öncelikle medyum Mete ismini baştan elemenizi öneririm çünkü ciddi anlamda vakit kaybı. Kendisi ile şahsi hiçbir meselem yo kama ne yazık ki medyum filan da değil. Yani bu hizmeti veriyorum diyerek insanları kandırmanın manası nedir arkadaş? Ondan bundan para kazanıp haram edilmiş bir parayı nasıl yiyecekler merak ediyorum? Herkes derdi için gidiyor ama sadece para verip zaman kaybediyorsunuz o kadar. Ben bu arkadaşa rızık ve bereket duası yaptırmak için gittim vallahi de işimden oldum artık günahı boynuna yani.
Güven Vermiyor
Zaten telefonda konuşsanız bile güven vermediğini anlarsınız. Ben kötü niyetli düşünmek istemedim ve kendime kızdım ileri geri düşünüyorum diye meğer adamın sahte medyum olduğu aslında içime doğmuş da ben anlamamışım. Bazen şüpheci olmak gerçekten de çok iyi oluyor arkadaşlar. Kesinlikle size de tavsiye ederim ki benim gibi bir ton para ödeyip bir de işinizi filan kaybetmeyesiniz diye söylüyorum bunları.
Daha Güvenilir Medyumlar Var
Ne kadar acil olursa olsun bence bu adamla görüşmek size hiçbir şey kazandırmaz ve benim gibi mağdur olursunuz. En iyisi da ha iyi medyumlarla tanışmak ki internette biraz araştırma yapınca hemen bulacaksınız. En azından yorumları okuyup bu kişiler hakkında bilgi alın da öyle görüşme yapın diye naçizane tavsiye etmek istedim.

Bir önceki yazımız olan Medyum Kağan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Yorum ( 1 )
  1. BENDE GEÇMİŞTE BÜTÜN YORUM SİTELERİNİ GEZDİM.AMA KİMSE DERDİME DERMAN OLMADI .YAKIN BİR DOSTUM BANA MEDYUM DOLUNAY HOCAYI ÖNERDİ.AMANN BOŞVER DEDİM.ÇÜNKÜ YORULMUŞTUM .NEYSE KIRAMADIM ARKADAŞIMI .TAMAM DEDİM YAPALIM .İYİKİDE YAPMIŞIM . ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN . GERÇEKDEN GÜVENEBİLECEĞİNİZ BİR HOCA.BENDE KEFİLİM MEDYUM DOLUNAY HOCAYA , NASIL BU KADAR EMIN OLABILIYORSUNUZ DERSENIZ EGER ORTALAMA 28 GÜN DE OLUMLU SONUCLANAN İŞLEMİ 17. GÜN DE BAŞARIYLA SONUCLANDIRDI ŞU ANDA AMACIMA ULAŞMIS DURUMDAYIM İNANIP İNANMAMAK SİZE KALMIS HOCAMIZA ULAŞIP GÖRÜŞMEK İSTEYEN DOSTLAR 0555 171 85 40 NUMARALI TELEFON DAN HOCAMIZA ULASABİLİRLER SAOLUN HOCAM İYİ Kİ SİZİ TANIMISIM .

Leave a reply