Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Medyum Mustafa Hoca

İş bulmakta çok zorlanan biri olduğum için kısmetlerimi açtırmak istiyordum. Açıkçası çevremde hayatta konduramayacağınız insanlara iş yağıyordu ve ben onlardan daha kalifiye elaman olmama rağmen iş bulamıyordum. Bahtım kapalıydı bence ve bu durumu da çözmek gerekiyordu. Bir kız arkadaşımla konuşurken acaba medyuma mı gitsek diye filan konuşurken bu mesele iyice aklıma yattı. En iyisi araştırma yapayım ve kendi çözümümü bulayım dedim. Kimseye çaktırmadan hemen internetteki yorumlara göz attım.
Tek Başına Hareket Etmenin Cezası
Tabi ki biraz utandığım için bu konudan kız arkadaşım dahil kimseye bahsetmedim. Kendi başıma bulduğum medyum Mustafa hoca diye biri vardı, onunla görüşerek bu sıkıntıyı tamamen hallederim diye düşündüm. Aradım ve konuştum, sonra da dediklerini yapmaya başladım. Para da verdim epeyce yüklü miktarda. Sonrasında bekledim ki değişen bir şeyler olsun ama dediklerinin hiçbiri çıkmadı. Beklemekten canım çıktı ama bir şey değişmedi. Aradığımda da bana sabırsız olmama gerektiği söylendi filan.
Asılsız İşler
Bu adam bence asılsız işler peşinde dolaşan, insanların parasını alıp boş vaatler veren biri. Zira onun yardımı filan olmadı. Sadece paramı aldı ve be de boyumun ölçüsünü bu sayede almış oldum. Allahtan kimseye bahsetmemiştim ki bir de üstüne rezil olmadım. Sonradan başak bir medyumla görüşüp kısmetimi açtırdım ama siz bu adama dikkat edin istediğim için bu yorumu yaptım.

Bir önceki yazımız olan Medyum Mete başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Yorum ( 1 )
  1. Medyum dolunay hocanın adını duymuştum birkaç kez bende araştırma yaptım adına yazılan yorumlar dikkatimi çekti. bende çalışmaya karar verdim başlarda inanmadım bu kadar iyi sonuçlar çıkardığına ama gerçekten inanılcak gibi değil bu insan harbiden işini biliyor bence güvenilir ve işlemleri kesinlikle tutan bir hoca çalışmanızı tavsiye etmek isterim. iletişime geçmek isteyen dostlar için yazıyorum medyum dolunay hocamızın telefon numarası 0555 171 85 40 bu numara dan medyum dolunay hocamız ile iletişim kurup işlem yapabilirsiniz hayırlı gunler dılıyorum herkese .

Leave a reply