Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Medyum Mustafa

Zor zamanlarımızda hepimiz çareler arıyoruz ki ben de aynısını yaptım. Eşim iflas etti ve evimizin bereketi kalmadı. Elimize geçen para doğrudan borçlara gidiyordu ve gerçekten de çok çaresiz bir durumdaydık. Ben de bereketle alakalı bir dua bulmuştum ama başka çareler de bulmak ümidiyle bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine internette medyum aradım. Bulduğum bir sitede medyum Mustafa ile alakalı şeyler okudum. Belki bana yardım eder ümidiyle kendisini verdiği iletişim hattından arayıp durumumdan bahsettim. Çok ilgili ve alakalı davranıp hemen çözebileceğini söylediğinde çok umutlanmıştım.
Hepsi Boşa Çıktı
Zaten zor günler yaşıyorduk bir de üstüne hayal kırıklığı fazla geldi diyebilirim. Çok çabuk inanan ve insanlar hakkında kolay kolay kötü düşünmeyen biriyim. O yüzden bu beyefendiye de inandım ve bana gerçekten de çare olabileceğini düşündüm. Bana bereket ve rızık duası yazdı, yapmam gerekenleri anlattı. Tabi para da istedi ki düşünmeden elimde kalan azıcık parayı da ona verdim. Tabi ki eşimin de bu durumdan haberi olmadığından vicdan azabı da çekmedim değil.
Hiçbir Şey Değişmedi
Bu dua ile hayatı değişen onca insan varken bizim sıkıntılarımız aylar boyu aynı şekilde sürdü. Daha sonra kendisini aradım ve hiçbir şey olmadı dedim. Resmen beni azarladı. Neye uğradığımı şaşırdım. O kadar moralim bozuldu ki bir daha aramamaya karar verdim. Bence kesinlikle dolandırıcı birisi, siz uzak durun derim.

Bir önceki yazımız olan Medyum Mustafa Hoca başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Yorum ( 1 )
  1. MERHABA BENDE SEVDİĞİM ADAM İÇİN AŞK BÜYÜSÜ VE BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRDIM MEDYUM DOLUNAY HOCAYA SEVDİĞİM KİŞİ EVLİYDİ VE MUTLUYDULAR AMA BENİDE BIRAKMIYORDU BOŞANMIYORDUDA BENDE İŞLEM YAPTIRDIM.TUTTU İŞE YARADI HERŞEY ZAMANLA HOCANIN DEDİĞİ GİBİ OLUYOR ÇOK MUTLUYUM MEDYUM DOLUNAY HOCAMA EMEKLERİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM ALDIĞI PARALAR HELAL OLSUN HAKKINI VERİYOR HERKESE KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM HOCAMIZA BEN TELEFON DAN DEĞİL DE MAİL YOLU İLE ULAŞTIM HERKESE VERME NUMARAMI DEDİĞİ İÇİN YAZMIYORUM BURAYA EĞER SİZ DE MEDYUM DOLUNAY HOCAYA İŞLEM YAPTIRMAK İSTERSENİZ VEYA KAFANIZA TAKILAN SORULAR VARSA BEN [email protected] ADRESİNDEN HOCAMIZ İLE İLK İLETİŞİMİ BURADAN KURMUŞTUM SİZ DE EN AZINDAN MAİL ATIN BELKİ SİZE DE TELEFON NUMARASINI VERİR VE İŞLEM YAPAR ALLAH HERKESİN YARDIMCISI OLSUN İYİ GÜNLER .

Leave a reply