Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Medyum Dolunay

Eğer internet sitelerine girerek doğru bir medyum ile tanışmayı düşünüyorsanız hemen söyleyeyim ki şansınız oldukça az. Düzgün insanı bulana kadar ne yazık ki pek çok sahte insana rastlama ihtimaliniz de bir o kadar yüksek. O nedenle ben size görüştüğüm, asla kendisinden şüphe edilmeyecek olduğundan emin olduğum, işini tam olarak en iyi şekilde yapan medyum Dolunay ile ilgili bilgi vermek istiyorum. Görüp göreceğiniz en düzgün insanlardan birisi kendisi ve ilim irfan sahibi olduğundan da her konuda bilgisi ile hareket ediyor. Ben hem kendim, hem de arkadaşlarım için defalarca yardımını aldım. Asla kimsenin duyguları ile oynamadığı gibi, para konusunda da son derece mütevazi olduğunu bilmelisiniz.
Güven Çok Önemli
Siz de takdir edersiniz ki güven çok önemli. Yani bu gibi durumlarda karşınızdaki kişinin söylediklerine tam olarak inanabilmek için o kişiye de inanmanız gerekir. Bu yüzden bu yorumların hayati öneme sahip olduğunu düşünüyorum. Yani vakit kaybetmeyim, dolandırıcılara bulaşmayım diyorsanız bence çok düşünmeden siz de hemen medyun Dolunay ile görüşün.
Çözemediği Bir Şey Yok
Benim bildiğim kadarı ile onun çözümleyemediği hiçbir şey yok. Yani aklınıza hangi konu gelirse hiç düşünmeden, çekinmeden derhal arayıp danışabilir, fikrini sorabilir veya doğrudan yardımını da isteyebilirsiniz. Size mütevazi kişiliği ile hemen yardım etmeye hazır olduğunu görünce bu yorumu da hatırlayacağınıza eminim.

Bir önceki yazımız olan Medyum Mustafa başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Yorum ( 1 )
  1. Benim 9 yaşında oğlum var sürekli geceleri ağlayarak uyanıyor değişik değişik hareketleri başladı çocuğun psikolog psikiyatri gitmedğimiz yer kalmadı çocuk dahada kötüya gitmeye başladı.Sonra kaynanam medyum dolunay hocayı söyledi aradım. anlattım derdimi kargo falan gönderdi 1 aya yakın süren uygulamalar yaptık işlemler tamamen bittikten sonra etkisini yavaş yavaş görmeye başladık.Gerçekte işe yaradı ben bu kadar beklemiyordum ama helal olsun valla aldığı paralarda helal hoş olsun çalışmak isteyenler için yazmak istedim güvenilir medyum hoca arıyorsanız medyum dolunay hocaya gidin hocanın telefon numarası 0555 171 85 40 ben inandım güvendim ve işlem yaptırdım hiç de pişman olmadım tam tersi cok faydasını gördüm siz de arayın görüşün .

Leave a reply