Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Medyum Süleyman Hoca

Halamın arkadaşından bir gün bir sorunumuzda yardımcı olması asına medyum ismi istedik. Kendisi bu konulara çok meraklı olduğundan bize de yardımı dokunabilir diye düşündük zira bir miras meselesi vardı ve çok da acil şekilde çözüme kavuşturmamız gerekiyordu. Açıkçası o miras kalan yerin satılması neredeyse hayat memat meselesiydi ki biz de bu yüzden bu tip bir arayışa giriştik. Çünkü taraflar satılmasına engel çıkarıyordu kaldı ki her kafadan ses çıktığı için ortak karar vermek de mümkün olmuyordu.
ya Gittik
Bu tanıdık bizi medyum Süleyman Hoca diye birine yönlendirdi. O da birinden almış bu ismi, en azından öyle dedi. Neyse kendisi ile görüştük. Arsa ve miras meselesini söyledik. Adama paradan bahsedince sanki tutumu bir anda değişmiş gibi geldi bana ama açıkçası kötü niyetli olduğumu düşünüp utandım. Meğer yanılmamışım. Bizden bu arsa konusunu çözebileceğini ama çok para harcamamamız gerektiğini söyleyince aslında tam olarak dolandırıcı biri olduğunu anlayıp hemen ailemi de alıp uzaklaştım.
Araştırınca Haklı Olduğumu Gördüm
Eve gidince ilk işim bu kişiyi araştırmak oldu. Bir de ne göreyim, hakkında bir sürü olumsuz yorum vardı. Halamın arkadaşı resmen bizi bir dolandırıcıya yollamıştı. Ona da ayrıca kızdık tabi. Bu yorumu da yazmamın nedeni bu şekilde sizden para isteyen kimselerin medyum olduğunu, hoca olduğunu değil, dolandırıcı olduğunu bilmeniz gerektiğindendir.

Bir önceki yazımız olan Medyum Dolunay başlıklı makalemizde medyum dolunay hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Yorum ( 1 )
  1. selamlar , yıllardır kısmetimi beklemekten 39 yaşına geldim,başta kimseyi beğenmezken sonraki zamanlarda resmem gözlerimle arar oldum.arkadaşlarım arasında oldukça kötü hissediyordum kendimi ,herkes evlen diye söz açınca dahada üzüntü duyuyordum.bende yuva kurmalıydım ama olmuyordu. medyum dolunay hocayı halam hep tavsiye etmişti ama ben böyle şeylere inanmazdım ve gitmek istemezdim , belki de korkuyordum büyü veya baska seyler den bilmiyorum . sonuçta okumuş doktor olmuş bir insanım ne işim olabilirki diye söylenip duruyordum ,denemekte fayda var diyerek halamla medyum dolunay hocanın yanına gittik ,görünce hocayı tüm olumsuz düşüncelerim bitti ,oldukça güvenilir bir hoca o kadar belliydiki.çalışmalara başladıktan yaklaşık 24 .gününde karşıma çıkan kendim gibi özellikte tam bana yakışır bir kısmetim çıktı, medyum dolunay hocaya teşekkür ediyorum şuan hamileyim ve ikiz bebek bekliyoruz.gerçekten evlilik bir yana hiç bu kadar mutlu olacağım biri, bana hayırlı biri olacağını hiç aklımdan geçiremezdim,, medyum dolunay hoca ile çalışmamda ısrar eden halama ve medyum dolunay hocaya tüm katkılarından dolayı teşekkür ederim , ben zonguldaklı deniz .

Leave a reply