Kayıt Ol
Giriş
Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş
Kayıt Ol

Medyum Deneyimlerinizi,Medyumlar Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Yazmak için Lütfen Üye Olun.Yazılarınız Hemen Yayınlanacaktır.Ayrıca Üyelerimiz İle Özel Paylaşımlarda Yapabilirsiniz

Medyum Tavsiye

Ümitsiz bir aşka düşmüştüm ve beni bu durumdan kurtaracak medyum tavsiye sitelerine girip duruyordum. İnsan ne yazık ki aşktan başı dönünce her şeye çare olabilir gözüyle bakıyor. Sevdiğim kız bir türlü bana yanaşmadığı gibi, sanki inadıma inadıma yapar gibi başkaları ile görüşüyordu. Her geçen gün bana eziyet olan bu aşkı tersine çevirmek ve onu kendime aşık edip aslında hem intikam almak istiyordum, hem de onu bağrıma basarak rahat bir nefes almak. Medyum tavsiye sitelerinde bol bol Burak beyin ismi geçince kendisini biraz araştırdım.
Doğru İnsan Olduğunu Anladım
Açıkçası okuduklarımı çok iyi analiz ederim ve hangi yorumun sahte, hangisinin doğru olduğunu da üç aşağı, beş yukarı anlayabilirim. Medyum Burak beyle alakalı çok güzel şeyler okudum. İyice araştırdıktan sonra da 0553 371 89 94 olan resmi numarasını arayıp bu çaresiz aşkıma derman olmasını istedim. O kadar güzel bir insan ki zaten konuşurken bile kalbinize su serpiliyor. Hemen benimle ilgilendi ve neler yapabileceğimizi anlattı.
Aşkımın Karşılığını Aldım
Her gün başkası ile görüşüp beni deli eden o kız şu an benim nişanlım ve biz evlilik için gün sayıyoruz. Ayrıca bana o kadar aşık ki bunu herhalde biri anlatsa inanmazdım. Her şey medyum Burak beyi bulmam, araştırmam ve ona inanmamla oldu. Yani internette doğru insanlar da olduğunu anlamış oldum.

Bir önceki yazımız olan Medyum Süleyman Hoca başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Yönetici

Medyumyorumlari.com.tr Ülkemizde bulunan tüm medyumlar yaptığı farklı vefk çalışmlarını anlatan,hangi medyumun hangi vefk çalışmasında daha iyi olduğunu göstermek amacıyla açılmış bir sitedir
Yorum ( 1 )
  1. Herkese Selam arkadaşlarım hayatımın 3 yılının bir yalan olduğunu bir gün tesadüfen öğrendim birisini seviyordum ve onunda beni sevdiğini sanıyordum bir gün sürpriz yapmak için iş yerine gittiğimde karısınında orada olduğu gördüm şaşkına dönmüştüm ne yapacağımı bilemeden ayrıldım ordan ve o günden sonra asla bir daha görmek istedim ama o benim peşimi bırakmadı benim 3 yılımı çöpe atan adamı asla affedemezdim peşimi bırakması için medyum bedirhan hocamla çalışmalara başladım soğutma büyüsü yaptırdım medyum dolunay hocama hocam sayesinde geçrekten de sonuç aldım artık beni aramıyor ve sormuyor aylar sonra rahat bir uyku uyuyorum diyebilirim arkadaşlarım size sizde çalışmak istiyorsanız medyum dolunay hocamla 0555 171 85 40 sogutma büyüsü için burdan arayabilirsiniz .

Leave a reply