CELB BÜYÜSÜNÜN TESİRİ

Soru

Geçen ay başıma bir terk edilme olayı geldi. Bende arkadaşlarımdan duyduklarım sonucunda kendimi medyum dolunay ile konuşurken buldum. Sevgilimin bana geri dönmesini istiyordum ama ne yaptıysam nafile inadı inattı. Düşündüm taşındım ve dolunay hoca ile konuşup celb büyüsü yapmaya karar verdim. Daha önce bir arkadaşım yine Dolunay hocayla konuşmuş ve onu terk eden sevgilisine kaşık büyüsü yaptırmıştı. Ve gerçekten de sevgilisi iki hafta gibi bir sürede pişman olup onu dönmüştü.

Bende çevremdeki olumlu tepkileri görünce dolunay hocaya danışmaya karar verdim. Yaptığımız büyü doğrultusunda ilk günler hiçbir farklılık yoktu hala terk edilmiş bir sevgiliydim. Ama bir hafta sonra telefonuma mesaj gönderdiğini ve benimle buluşup konuşmak istediğini bazı hatalarını anladığını fark ettiğini yazmıştı. Bende hemen buluşma yerine gittim ve gerçekten de pişman olmuştu. Elinde küçücük bir ayıcık ve bir tane gülle seni seviyorum diye sarıldı bana. Buluştuğumuz o gün bana geri döndü büyü sonuç vermişti.

Anlayacağınız eğer sizlerde terk edildiyseniz ve erkek arkadaşınızı gerçekten çok seviyorsanız. Kesinlikle aşk acısı çeken herkes bay bayan demeden dolunay hocaya başvurmalı. Okuduğum kadarıyla canbar büyüsü ile sevgilisini kendine çeken birçok kişi var. Eğer dolunay hoca olmasaydı hala benim gözlerimden yaşlar akıyordu ve belki de sevgilim şu an başka kızların elini tutuyor olurdu. Bize böyle bir mutluluğu yaşattığı için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Devam Ediyor 0
Manisaaa 1 sene 0 Cevaplar 374 görüntüleme 0

Hakkında Manisaaa

Cevap bırak