Medyum Ali Karabay İle Sorunsuz Yaşam

Soru

Ülkemizde çoğu kişi en az benim kadar kayınvalidesi ile sorun yaşıyor ve evliliğini kurtarmaya çalışıyordur. Eşimi annesi sürekli olarak dolduruşa getirdiği için eşimde her zaman bana karşı bir soğuk davranışlar oluyordur. Bunun nedenini her defa eşime sorsam da sürekli olarak geçiştiriyor ve iş temposundan dolayı yorgun olduğunu söylüyordu. Fakat kayınvalidemin eşimi sürekli olarak dolduruşa getirdiğinin farkındaydım.

Eşimde son bir haftadır değişik davranışlar bulunuyordu. Bu değişik davranışların arkasında bir kadın olduğunu er ya da geç fark etmiş oldum. Eşimin bana yapmış olduğu aldatma olayından sonra evliliğimi kurtarmak adına adını oldukça sık duyduğum medyumluk konusunda ilim sahibi olan medyum Ali Karabay ile irtibata geçtim. Medyum Ali Bey her evlilikte bu tür vakaların oluşabileceği yönünde beni rahatlatıcı konuşmalar yaparak eşimi tekrar evime bağlamam adına bağlama büyüsünü önerdi. Ali bey tarafından başarı ile yapılmış olan bağlama büyüsü ile eşim tamamen değişti diyebilirim.

Bana karşı oldukça ilgili davranmakta ve annesinin bana karşı dolduran sözlerini kale almamaktadır. Bu kadar değişime uğrayacağını hiç tahmin etmiyordum diyebilirim. İyi ki Ali Karabay ile iletişime geçerek kendisinden yardım almışım diyorum. Gerçekten engin bilgileri ve medyumluk konusunda yapmış olduğu başarılı ile evliliğimizi boşanma ile noktalamadan kurtarmış olduk. Sürekli eşi ile ilgili problem yaşayan kişiler var ise kendilerine Ali Karabay’ı tavsiye ediyorum.

Devam Ediyor 1
SezenBilgiler 4 sene 0 Cevaplar 209 görüntüleme 0

Hakkında SezenBilgiler

Günledik hayatta olan bir kişiyim etrafımdaki herkeze mutluluk vermeye çalışırım
Cevap bırak