Medyum Bedirhan Şikayetçi Olacağım

Anket

Sonuçlar

Merhaba arkadaşlar anlatacağım şeyler yabancı gelmeyecektir çünkü böyle adi insanlar daima var etrafta, çoğumuzun bu tarz bir tecrübesi vardır. Çok uzatmadan söze gireyim. Ben dul bir kadınım, halim vaktim yerinde.

Daha önceki evliliklerim kısa sürdü zira erkeklerin beni sürekli param için kullandıklarını fark etmemle bitirdim. Çok çektim bu durumdan, inanın sadece paranız için sevilmek korkunç bir his. Bir gün hiç beklemediğim bir şey oldu. Bir arkadaş ortamında bir adamla tanıştım.

Öyle nazik, öyle hoştu ki okuyan hanımların çoğu da etkilenirdi açıkçası. Başta kendimi çok geri çektim. Anlıyorsunuzdur, şüpheliydim korkmuştum. Zaten birkaç evlilik geçirdiğimden saçma sapan ön yargılarda bulunup uzaklaşıyordu tanıştığım çoğu erkek. Kimse meselenin derinine inme zahmetine girmezdi. Ama bu adam, Melih diye bahsedeyim, benim içimi görüyordu. O da bir evlilik geçirmişti ve sevilmediğinden dolayı bir evliliğin sonlanmasının nasıl hissettirdiğini biliyordu.

Gel zaman git zaman bayağı yakınlaştık. Flört aşamasını geride bırakmıştık neredeyse bir ilişkimiz var gibiydi ama nedense bir türlü adım atamıyorduk ikimiz de. Ben reddedilmekten korkuyordum, o ise konuya bir türlü girmiyordu. Medyum Bedirhan diye birini buldum, gittim. Derdimi anlattım. Papaz büyüsüyle aşık edeceğini söyledi ama aradan haftalar geçmesine rağmen hiçbir şey olmadı. Bakalım bekliyoruz. Eğer cevap gelmezse ve dönüş sağlamazsa kendisinden şikayetçi olacağım.

Devam Ediyor 0
TekTas 3 sene 9 Cevaplar 1893 görüntüleme 0

Hakkında TekTas

Güzel sözlerin yer aldığı bu sayfada da sizler için en damar sözleri hazırlayalım dedik. Bu sayfada en damar sözleri bulacaksınız ve arkadaşlarınızla facebook ya da twitterdan mutlaka paylaşacaksınız.
Cevaplar ( 9 )
  1. Ben bu hocanın videosu internette gördüm adını yazdığınızda çıkıyor gözleri fıldır fıldır zaten 300 euro veren arkadaşımıda hiç üzülmedim dışarıya atılcak paran varmış demekki insan biraz yorumlara bakar site içi bir kaç kişi ile konuşur

  2. Bu ülkede böyle bir yer işte ……

  3. Bende medyum bedirhan madırlarındanım topalm parça parça 150 euro 10 gün sonra çalışma etkisi göstermedi 300 euro verdim ondan sonra okuduğum tüm yorum sitelerinin kendisine ait olduğunu öğrenince şok oldum çok keşki parayı aldığında biraz uğraşcaydı az bişey

  4. Zaten daha önceki yazılarda bir çok kişi daha sonra medyum bedirhana ulaşamadığını yazmışlar siz bile bile neden lades oluyorsunuz adam bir iki kere telefonu açıyor ondan sonra ortalıkta yok

  5. Ruhen ve fikren dolandırıcı vatansever olanlar medyum hocalar ve madur insanlara hep zarar vermişlerdir.

  6. Arkadaşlar bunlar dolandırıcı 550 tl yatırdım güven için 1 saat sonra telefonumu bile açmadılar direk engelleme ondan sonra başka telefon numarası ile aradım tabiki onlarda direk danışmanlık parası adı altında 10 dk telefon görüşmesine 550 tl almışlar

  7. güzel yazılar için siteme bekliyorum

  8. hangi bedirhan hoca peki bu sanırım 1 tane değil biraz araştırdım ama bir kaç tane bedirhan hoca çıkıyo internet üzerinde.

Cevap bırak