Medyum Firdevs Şahin Hakkında

Soru

Abim bir kızı seviyordu fakat kızın abime uygun olmadığıyla alakalı abimi birçok kez uyarmama rağmen o, beni dinlemiyordu. Abimle yaşlarımız birbirine denk olduğu için bu konularda çok fazla konuşuruz bu sayede kız arkadaşıyla da tanışmıştım. Bir süre sonra onlarla zaman geçirmeye başladım ama söylediğim gibi kız abime hiç uygun bir kız değildi.

Ailesi de sorunluydu. Abisinin kumar borçları vardı ve kızın ailesinin maddi durumu hiç iyi değildi. Maddi durumlarının iyi olmaması bir yana ellerinde avuçlarında ne varsa o adama yediriyorlardı. Durumu anneme açtığımda o da abim için endişelenmeye başladı. Ne yapacağımızı şaşırmıştık annemle sürekli abimi ikna etmeye çalışıyorduk fakat o vazgeçmiyordu.

Bir gün medyum Firdevs Şahin adında birinin olduğunu duydum. Annemle birlikte bu kadına gittik. Onları ayırmak için elinden geleni yapacağının teminatını vererek bizden para kopardı. Biz de inandık. Bir bakıma abimin geleceğini bu bayana emanet etmiş olduk ancak sonuç çok uzadı. Abim o kızla evlendi.

Şimdi çok zor bir durumdalar. Sürekli kavga ediyorlar ve maddi olarak sıkıntıya düştüler. Abim bankadan kredi çekmek zorunda kaldı fakat ödeyemiyorlar. Daha başka çözüm yolları bulun.

Devam Ediyor 0
dalgic34 3 sene 4 Cevaplar 675 görüntüleme 0

Hakkında dalgic34

Cevaplar ( 4 )
  1. Çok fazla bilinen bir kişi değil

  2. Medyum fireds hep Yanılmamak için yuvarlak cevaplar veriyor.

  3. Geçmiş olsun yaşadığınız olayı paylaşmanız güzel bilgi verici

  4. medyumlar geleceği görebilselerdi medyumluk yapmazlardı,Hele medyum Firdevs burnunun ucunu göremiyor o hiç yapamazdı tavsiye etmem

Cevap bırak