Medyum Hakan Büyüğün Yaptığı Çalışma

Soru

Arkadaşlar zamanında benimde o kadar çok başıma işler açıldı ki gezmediğim işlem yaptırmadığım Medyum kalmadı fakat hiç kimse tam anlamıyla yardımcı olamadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını döktüm Hakan Büyük hoca ile görüştüm.

Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Hakan Büyük hoca ile ilgili görüşlerinizi yazabilir misiniz?

Devam Ediyor 0
Fatihhh 3 sene 5 Cevaplar 1055 görüntüleme 2

Hakkında Fatihhh

Cevaplar ( 5 )
  1. Bende Hakan Büyük hocayla çalışmaya başladım arkadaşlar. Bende çok kişiyle görüştüm ama en çok güven veren Hakan Büyük hocaydı gelişemeleri size bildiriceğim. İnşallah herşey düzelir ve kurtulurum artık hepinize geçmiş olsun diliyorum.

  2. Arkadaşlar merhaba bende bir çok medyum ve hocaya para kaptırdım.Baştan anlaştığınız tutar dışında para isteyenle hemen diyaloğunuzu kesin.Yoksa daha da çok isteyecekler .Bu kadar yanılmadan sonra hakkında en çok yorum yazılan Hakan Büyük hoca olduğu için Hakan hocamı aradım numarasıda 05397094837 bakım yaptı kız arkadaşıma benden soğuması için yakınlarından bir bayan tarafından büyü yapıldığını ardından göndereceği vefki bir hafta taşımam ve yapıcağım okumalar ile devamında 15-40 günlük süreç sonunda tamamiyle bozulacağını söyledi.Vefkimi aynen dediği gün kargoya verdi bu gün elimde olacak dediklerini aynen uygulayacağım.
    Gelişmeleride olumlu yada olumsuz benim gibi sıkıntıda olan insanlar için bir ışık olsun diye paylaşacağım.
    Umarım herşey gönlümüzce olur.Allah iyilerden razı olsun kötülerede aman vermesin (Amin).

    • Bugün Hakan Büyük hocam benimde bağlama vefkimi kargoya verecek bende heyecanla bekliyorum. Sonuç alanlar siz kaç günde sonuç aldınız yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.

  3. Şuanda aktif olarak ülkemizde resmi çalışan tek medyum olabilir .Sahte bir yorum yapmak istemiyorum kendisi ile telefonda konuşmaya yaptım çalışma yaptırmadım tek hoşuma giden özelliği ben farklı bir kaç vefk işlemi yaptırmak istiyordum işim ile ilgili yararlı olduğunu duymuştum yakın çevremden internet üzerinden sitedeki yorumlara baktım sosyal medya da kendisi araştırdıktan sonra aramaya karar verdim medyum hakan büyük ile yaptırmak istediğim konu ile görüştüm yapmadı açıklaması benim istediğim vefk alanında uzman olmadığını daha önce çalışma yapmadığını söledi ve sadece vefk alanında çalışma yaptığını söledi açıkcası anlamadı bir alanda dürüst ben anlamaıyorum dedi ve kimseyede referas olmadı bu konuda sadece bu bakış açısı dürüst geldi

  4. Kimdir bu hakan büyük resmi sitesi falan var mı birde arkadaşlar mutlak bir medyum seçerkenken resmi ruhsatı vergi verip vermediğini araştırın düzgün medyumlar vergi levhasını direk sitelerine koyuyorlar zaten

Cevap bırak