Medyum Mustafa’ya Nohut Büyüsü Çalışması

Anket

Sonuçlar

Bu olanları anlatmam gerekiyor yoksa gerekten içimde kalır. Ben yıllardır kocama bağlı yaşadım, gayet de sadık bir insanımdır. Düşünün artık öyle seviyordum öyle bağlıydım ki sokakta yürürken başımı kaldırıp bakmazdım kimseye neredeyse, aman kocama laf söz gider diye diye kendimi iyice içime kapatmıştım. Zor değildi o dönemler zira aşık olanlar bilir, sevdiğiniz için böyle şeyler yapmak çok normal gelir. Ama yaptığım hatanın ne denli korkunç olduğunu sonraları anladım. Gece kocam uyurken telefonundan gelen mesaj sesiyle irkildim. Onu uyandırmamaya çalışarak mesajı okudum, her ne kadar kötü hissettirse bile merak etmiştim işte.

Mesaj Ahu diye bir kadından geliyordu. Canım yarın akşam da geleceksen ona göre planlarımızı yapalım diyordu, tüm gece sessiz sessiz ağladım. Üstelik ben o sıralar artık çocuk istediğimi açıklayacaktım ona. Bir süre hiçbir şey yapmadan duruma göz yumdum, umursamamış gibi davranmaya çalıştım ama sahiden olmuyordu.

Medyum Mustafa hocayı önerdi annem. Açıkçası ben hiç güvenen biri değildim böyle şeylere, gerek olduğunu düşünmedim başta. Ama eve geç  gelen kocam artık bazı günler hiç gelmemeye başlamıştı kaldıramıyordum durumu. Medyum Mustafa hocaya gittim mecburen. Nohut büyüsü diye bir şey yaptı. Aradan çok değil birkaç gün geçtikten sonra kocam eve daha erken gelmeye başladı ve hatta zamanla bana hiç olmadığı kadar iyi davranmaya başladı. Artık hocam sayesinde mutluyum ve bunu da paylaştım ki derdi olan herkes hocam gibi usta birinden yararlanabilsin. medyum mustafa hoca sayesinde mi oldu bilmiyorum ama çalışmayı daha yapmadan ben arayışa girmeye başladığımda zaten kocam düzelmeye başlamıştı.

Devam Ediyor 0
leylansrn 3 sene 3 Cevaplar 968 görüntüleme 0

Hakkında leylansrn

Zor günler, dostu düşmanı ayıklamak için var.
Cevaplar ( 3 )
  1. Ücreti ne kadar acaba 6,000 tl- 7,000 tl gibi rakamlar konuşuluyor twitter verenler varmış bide ücreti yazsaydınız

  2. Görüntü itibariyle “Vefk” ta’bir edilen bir şey gibi, içeriğini bilemem zîrâ “havas” ilgi alanım değil..

  3. Hayırlısı olsun çalışmanın olumlu sonuç verdiğini sevindim