Medyum Rahip Aşk Büyüsü Şikayetim

Soru

İyi günler. Ben kendi halinde bir adamım. Soğuk biri olduğumdan genelde insanlar benimle tanışmaya bile çekinirler. Kendimi bildim bileli aynıyım. Dolayısıyla kolay kolay ilişkiye de adım atamadım asla. Bir gün gerçekten beni etkileyen bir kadınla tanıştım iş yerinde. Öyle güzeldi ki. Gülüşü, bakışı, konuşması, her bir mimiği bile çok başkaydı. Ondaki güzelliği benden başkası fark eder diye ödüm kopacak kadar bağlanmıştım. Bir gün cesaretimi tam anlamıyla toparlayıp yanına gittim, uygun bir zamanda bir yemek yiyebilir miyiz diye. Evet dedi. Benden mutlusu sahiden olamazdı o andan sonra, heyecandan uykularım kaçtı. Sonrasında ise kızla buluştuk. Sohbet ettik, birbirimizi daha yakından tanıdık. Ruhu da kendi gibi güzeldi. Zamanla bir ilişkimiz oldu.

Her şey o kadar iyi gidiyordu ki ödüm kopuyordu bir şey olur da başıma yıkılır diye. Düşündüğümden de kötüsü oldu. Eski sevgilisiyle görüşmeye başlamıştı ve ben aylar sonra fark ettim bunu. Ayrılmak istemiyordum, yana yakıla medyum ararken Medyum Rahip diye birine rastladım. Gittim derdimi anlattım dedim böyle böyle, ben bu kızı kaybetmek istemiyorum bana aşık edebilir misiniz dedim.

Güven verdi tabii ki yaparım falan dedi, aşk büyüsü yaptık. Büyü yapıldıktan beri uzun zaman geçti. Kız eski sevgilisine geri döndü mü bilmiyorum, sonrasında takip edemedim. Ama Medyum Rahip ile olan bilgilerim ve önerilerim bu kadar.

0
Korkut 3 sene 0 Cevaplar 504 görüntüleme 0

Hakkında Korkut

Dur hemen gitme! Daha ömrümü yiyecektin.
Cevap bırak