Medyum Yaşam En Az 3 Hafta Sürüyor

Soru

Medyum Yaşam hakkında elbette ki iyi şeyleri bende sizlere söyleyeceğim fakat benim her zaman ki tercihim ortak yani hem iyi hem kötü taraflarını söyleyerek sizi kandırmamak olarak bilinmelidir. Bakın medyum Yaşam tarafına öncelikle beni dolandırır ya da beni kandırır gibi şeyler ile gitmeyin. Çünkü medyum Yaşam tarafını gerçekten çok iyi ve aynı zaman çok yakından tanıyorum. Bundan dolayıda hiç kimsenin hakkını yiyeceğini ya da herhangi birini dolandırıp parasını alıp kaçabileceğine ihtimal dahi vermiyorum. Bundan dolayı da büyü bozma işleri için medyum Yaşam tarafını sağlam buluyorum. Ayrıca bugüne kadar hiç bir şekilde en ufak bir para çarpması ya da herhangi bir dolandırma işi ile medyum Yaşam adlı kişinin adı anılmamıştır. Bundan dolayı da medyum Yaşam gayet güvenilir ve bir o kadarda sağlam bir kişi olarak bilinmelidir. Fakat biraz sorun yaratan yanına gelinecek olursa eğer, medyum Yaşam evet iyi bir şekilde büyü bozma işlemi yapıyor. Ama gel gelelim biraz daha pahalı paralar karşılığında bu işi yapıyor. Bunun yanında 1 hafta sürer dediği büyü bozma işlemi nereden bakılırsa bakılsın en az 3 hafta sürüyor. Buda medyum Yaşam tarafından bozulan büyünün zaman içerisinde etkisinden kurtulduğu anlamına gelmektedir. Ayrıca biraz kaba konuşuyor ve insanları zaman zaman bu cümleleri ile konuşma tavrından dolayı istemeden kırabiliyor.

Medyum Yaşam tarafına büyü bozma işlemi yaptıracak olan kişinin biraz rahat bir karaktere ve bunun yanında ise biraz fazla paraya ihtiyacı bulunuyor. Bunun dışında herhangi bir olumsuz yanı bulunmayan medyum Yaşam eli yavaş olsa dahi diğer medyumlara nazaran çok daha iyi ve çok daha tecrübeli bir medyum olarak bilinmelidir. Sizde biraz daha fazla para vererek daha iyi büyü bozma işlemi yaptırmayı düşünüyorsanız medyum Yaşam tarafını tercih edebilirsiniz.

Devam Ediyor 0
beriltoprak 4 sene 5 Cevaplar 538 görüntüleme 0

Hakkında beriltoprak

Önemli gördüğüm sözleri, içeriğine katılsam da katılmasam da, yayınlıyorum...Ancak bazen, bugün olduğu gibi, sadece katıldığım, içimde hissettiğim ve aktararak paylaşmaktan zevk aldığım sözleri yayınlıyorum...
Cevaplar ( 5 )